Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

2015.gada 10. augustā Admiral Markets samazina ECN izmaksas un vienkāršo aprēķinus

Jūlijs 27, 2015 10:52


Cienījamie klienti,

Daudzi no jums jau izmanto Zero.MT4 kontu ar savu zibens-straujo izpildi, zemos spredus no 0 punktiem un dziļu likviditāti, kas ļauj izvietot lielākus orderus.

Ar prieku paziņojam, ka, sākot no 2015.gada 10. augusta, Zero.MT4 konta noteikumi kļūs vēl labvēlīgāki, jo mēs samazinām komisijas un piemērojam vienkāršotu aprēķinu modeli sekojoši:

1. Valūtu pāriem un zelta spot - 3,0* USD par 1,0 loti;

2. Sudraba spot - 0,3 USD par 1,0 loti.

Pašreizējā komisijas likme ir 35 ASV dolāri par 1 miljonu ASV dolāru par pozīciju nosacītā vērtībā, kas ir aptuveni USD 7.63 par 1,0 loti EURUSD pirkšanai/pārdošanai (pieņemot, ka tirgus kurss ir 1.09).

Tādā veidā, jaunā komisija samazina tirdzniecībai saistītās pieskaitāmās izmaksas populārākajiem instrumentiem**, kā arī tā ir vieglāk uztverama un vienkāršāka.

Admiral Markets perspektīvās komisijas likmes valūtu depozītiem ir uzskaitītas zemāk:

Konta valūta Komisija par 1.0 loti
Forex & Spot Gold Spot Silver
EUR 3.0 0.3
GBP 2.0 0.2
USD 3.0 0.3

Ar cieņu,

Admiral Markets UK Ltd

* Komisija ir indicēta par vienpusēju tirdzniecību. Komisija par divpusēju (atvēršanas un aizvēršanas) tirdzniecību ir dubultā.

**Lūdzu, ņemiet vērā, ka komisijas maksas par instrumentiem ar kotētajām zem 1,0 ASV dolāru (piemēram, AUD, NZD) bāzes valūtām, protams, palielināsies.