Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Admiral Markets paplašina kriptovalūtu CFD piedāvājumu

Februāris 08, 2018 12:25

Sveicināti!

Ar prieku paziņojam, ka Trade.MT5 kontos pieejami trīs jaunu kriptovalūtu CFD! Iepazīstieties tuvāk ar jaunumiem mūsu kriptovalūtu CFD piedāvājumā.

DSHUSD – Dash pret ASV dolāru CFD

Dash (DSHUSD) radīta 2014. gadā un kopš tā laika kriptovalūtu tirgū iekarojusi stabila projekta reputāciju. Šī kriptovalūta ir atvērta koda decentralizēta sistēma peer-to-peer tipa norēķiniem ar pievienotu privātuma opciju. Līdzīgi kā Bitcoin, Dash lieto blokķēžu darījumu reģistru, un kriptovalūta tiek ģenerēta tā saucamās rakšanas (maining) procesā.

Dash CFD ļauj veikt šīs populārās kriptovalūtas tirdzniecību ar kredītpleca palīdzību un gūt peļņu gan no cenu kāpuma, gan no to krituma. Izmēģiniet Dash CFD tirdzniecību jau šodien!

XMRUSD – Monero pret ASV dolāru CFD

Monero (XMRUSD), ir atvērta koda decentralizēta norēķinu sistēma, kas balstīta uz peer-to-peer tehnoloģiju. Tāpat kā Bitcoin, Dash un citas kriptovalūtas, tā tiek ģenerēta procesā, ko dēvē par rakšanu (maining). Taču šis process ir padarīts nedaudz atvērtāks, par cik kriptovalūtas rakšanas procesā iesaistītajiem nav jāiegulda līdzekļi īpašā tehnikā. Tā vietā, teorētiski jebkurš dators var uzturēt veselu Monero blokķēdes reģistra zaru un ražot šo kriptovalūtu.

Tirgojiet Monero CFD un pelniet gan uz šīs populārās kriptovalūtas cenu kāpumu, gan uz to kritumu!

ZECUSD - Zcash pret ASV dolāru CFD

Arī Zcash (ZECUSD) ir pazīstama nu jau kādu laiku, tā radīta 2016. gada otrajā pusē. Šī kriptovalūta ir elektroniska norēķinu sistēma, kas izstrādāta īpaši peer-to-peer maksājumiem. Zcash sniedz kā privātu, tā arī publisku maksājumu iespējas un, tāpat kā Bitcoin, tiek ražots izmantojot šim nolūkam īpaši izstrādātu tehniku (ASICs).

Izmēģiniet Zcash CFD tirdzniecību jau šodien!

MetaTrader Supreme Edition – paplašiniet tirdzniecības iespējas!

Viss papildinātais kriptovalūtu CFD piedāvājums pieejams tirdzniecībai ar pasaulē populārākās programmas MetaTrader 5 starpniecību.

Taču tas vēl nav viss… Uzlabojiet kriptovalūtu CFD tirdzniecības pieredzi ar iespējām bagāto MetaTrader Supreme Edition papildprogrammu, kas piedāvā vairāk kā 60 unikālus rīkus un indikatorus!

Joprojām lietojat MT4 kontu? Laiks kam jaunam!

2018. gads, visdrīzāk, paliks atmiņā kā pārmaiņu gads, kad daudzi investori sper nākamo soli tirdzniecībā un izvēlas MetaTrader 5 programmu. Ja jums šīs programmas vēl nav, noteikti izmēģiniet!

Lai atvērtu MetaTrader 5 kontu:

  1. Pieslēdzieties Treidera Kabinetam;
  2. Nospiediet uz "Konti";
  3. Izvēlieties "Izveidot demo kontu", vai "Izveidot pieteikumu reālā konta atvēršanai";
  4. Tad Konta informācijas sadaļā kā "Konta tipu" izvēlieties "Trade.MT5";
  5. Aizpildiet pārējo veidlapā prasīto informāciju.

Paralēli varat izmantot gan MT4, gan MT5 kontus, vai veikt vienreizēju (bezmaksas) iekšējo pārskaitījumu jūsu kontu starpā. Tas viss ērti izdarāms Treidera Kabinetā.

Ar cieņu

Admiral Markets