Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Admiral Markets ievieš māzāku darījumu apjomu CFD indeksiem

Septembris 06, 2016 07:17

Sveicināti!

Šogad esam centušies veidot mūsu CFD piedāvājumu ar pasaules visvairāk tirgotiem indeksiem daudz pievilcīgāku:

1. samazinot spredus un ķīlas prasības
2. palielinot instrumentu skaitu
3. paplašinot īpašās iespējas, piemēram, pagarinot tirdzniecības stundas un fiksējot iekš-stundu spredus.

Un arī šodien mēs speram vēl vienu soli vēlmju virzienā, dodot iespēju tirgot visus populārākos CFD kontraktus ar tirdzniecības apjomu minilotēm.

No šodienas jūs varat tirgot mini kontraktus, sākot ar 0.1 loti uz:
[DAX30], [DJI30], [SP500] un [NQ100]

un vairākumiem valūtu indeksiem

Jūsu ieguvums

1. Aktīviem CFD tirgotājiem noteikti vajadzētu būt gandarītiem ar šīm izmaiņām, jo samazinātās minimālās tirdzniecības apjoma prasības paver iespēju uzturēt daudz precīzāku risku pārvaldi. Piemēram, ja jūs savā tirdzniecības kontā gūstat peļņu, tirgojot [DAX30] ar 1.0 loti, iespējams, jūs varētu vēlēties turpināt tirdzniecību palielinot apjomu par 10%. Pretēji, ja jūsu līdzekļi samazinās, jūs varat samazināt savu tirdzniecības apjomu. Pēc šīm izmaiņām, jums būs iespēja ērti pārraudzīt savu tirdzniecības apjomu, izmantojot dažādus pozīcijas lielumus, piemēram, 0.9 lotes, 1.1 lotes, 2.8 lotes utt.

2. Šis piedāvājums ir daudz piemērotāks maziem kontiem. Tagad pasaules galveno indeksu CFD instrumenti ir pieejami kā valūtas tirgus,piemēram, minimālā ķīlas prasība priekš mazākajiem kontraktiem:

▪ EUR/USD (0.01 lote) ir 2 EUR, kur punkta vērtība ir 10 centi
▪ [DAX30] (0.1 lote) ir apmēram 5 EUR, kur pilns indeksa punkts ir 10 centi

DKI institūts Vācijā apgalvo, ka 2016. gada labākais CFD brokeris
2016. gada labākais CFD brokeris ir Admiral Markets UK, pēc DKI Vācijas institūta domām. Un tagad Mēs piedāvājam vēl vairāk!

Lūdzu pievērsiet uzmanību:

1. Ja darījuma soli, sākot no 0.1 lotes, nav iespējams izvēlēties jūsu MT4 ordera logā – lūdzu restartējiet savu tirdzniecības termināli.
2. mini kontrakti nav pieejami instrumentiem ar zemāko vērtību, pilnai lotei:[JP225], [HSI50], [OBX25].

Ar cieņu
Admiral Markets