Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Admiral Markets paziņojums par Bitcoin Gold Hard Fork

Oktobris 25, 2017 14:18

Sveicināti!

Ir veikta vēl viena atdalīšana no Bitcoin blockchain - tā saucamā "hard fork", kura notika otrdien, 2017. gada 24. oktobrī, blokā 491,407. Līdzīgi kā ar Bitcoin Cash hard fork iepriekš, šajā reizē ir radīta jauna kriptovalūta - Bitcoin Gold.

Katru reizi, kad "hard fork" rezultējas jaunas kriptovalūtas radīšanā, mēs veicam līdzekļu korekcijas klientu kontos attiecīgās CFD pozīcijās, lai attēlotu jauno instrumentu vērtības.

Diemžēl, pagaidām Bitcoin Gold vēl nav ieviests biržā, kuras kotācijas mēs izmantojam, tāpēc šinī gadījumā jauns atdalīts instruments tirdzniecībai vēl netiks ieviests.

Atgādinām arī par nākamo Bitcoin Segwit2X fork, kuru plānots atdalīt 2017. gada 16. novembrī. Pagaidām mēs atturamies spekulēt, vai mūsu likviditātes nodrošinātājs tirzniecībā ieviesīs šo instrumentu, taču pastāv pamatota varbūtība, ka tāda iespēja varētu tikst izskatīta, jo vadošās biržas Coinbase un Bitfinex ir izteikušas apņemšanos atbalstīt B2X "fork".

BEST EDUCATOR (1).png