Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Admiral Markets piedāvā TOP 4 kriptovalūtas: Bitcoin, Ether, Litecoin un Ripple

Jūlijs 11, 2017 11:47

Sveicināti!

Ar lielu prieku paziņojam, ka Trade.MT4 tipa kontā tagad ir iespējams tirgot arī TOP 4 kriptovalūtas:

Mūsdienās Bitcoin un Ether ieguvuši lielu popularitāti trīs iemeslu dēļ:

  1. Visu kriptovalūtu pamatā ir blockchain tehnoloģija, kura mūsdienās iegūst strauju popularitāti un līdzinās Zelta Drudža interesei 19. gs. vidū.
  2. Vairumu kriptovalūtu to agrīnajā izlaišanas laikā masveidā iegādājas neskaitāmi blockchain-bāzēti startup biznesi.
  3. Pieprasījums pēc kriptovalūtām ir pieaugošs, kas veicina strauju to cenas attīstību, piem., Bitcoin cena jau ir pieaugusi par 300% šinī gadā, kamēr Ether cena kāpusi par 5000%.

Jāpiemin fakts, ka pēc augstākās virsotnes sasniegšanas $400 par 1 Ether, tā cena koriģējās par 50% divu nedēļu laikā ar cenas izmaiņu 8-12% apmērā dienā, kamēr Bitcoin cena tanī pašā laikā samazinājās par 20%.

Iedziļinoties skaitļos, Jūs nebūsiet pārsteigti, kādēļ nepiedāvājam augstu kredītplecu šiem jaunajiem instrumentiem – lai gan joprojām Jūsu rīcībā ir papildu pirktspēja ar kredītpleca likmi 1:5 uz Bitcoin un Ether, un 1:2 uz Litecoin un Ripple.

Sākotnēji, kamēr minēto instrumentu tirdzniecība vēl tiek attīstīta, lūdzu, ņemiet vērā 2 noteikumus:

  1. Kriptovalūtām pagaidām var atvērt tikai "BUY" darījumus (t.i., atvērt un slēgt "Buy" pozīciju). Sell darījumi vēl nav pieejami, tāpēc, ka visu minēto instrumentu darījumus biržā nodrošinām mēs.
  2. Jūsu maksimālais tirdzniecības apjoms uz vienu vai visiem kriptovalūtu instrumentiem nedrīkst pārsniegt 10,000 EUR vai ekvivalentā valūtā.

Svarīgi arī zināt, ka minētie instrumenti tirdzniecībai pieejami 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā, tas nozīmē, ka varat veikt tirdzniecību arī nedēļas nogalēs!

Vai notikums ar kriptovalūtām līdzināsies Tulpju mānijai, vai dot.com burbulim, vai arī kriptovalūtas turpinās nebeidzami pieaugt? Neviens nezina, bet ir skaidrs, ka blockchain tehnoloģija radīs daudz pārmaiņu.

Jūs esat laipni aicināti uzsākt ceļojumu nākotnē ar jaunākajām tehnoloģijām uz viskomfortablākās tirdzniecības programmas kopā ar mums.

Ar cieņu
Admiral Markets


BEST EDUCATOR (1).png