76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.

Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība CySEC fca

Admiral Markets atceļ kriptovalūtu CFD termiņu ierobežojumus

Aprīlis 09, 2018 20:15

Sveicināti!

Ar prieku paziņojam, ka visas kriptovalūtu CFD pozīcijas tagad ir beztermiņa un vairs netiks slēgtas piektdienu vakaros plkst. 23.00. Tagad jūs brīvi varat izmantot ilgtermiņa stratēģijas un turēt pozīcijas atvērtas cik ilgi vien vēlaties.

Papildus šiem uzlabojumiem, vēlamies atgādināt, ka nesen kriptovalūtu CFD esam atcēluši komisijas, un finansēšanas izmaksas šiem instrumentiem esam samazinājuši līdz -30% pirkšanai / +10% pārdošanai. Ar kredītplecu līdz pat 1:5 un pārdošanas darījumu iespējām visiem instrumentiem, šis, iespējams, ir viens no labākajiem piedāvājumiem.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka tirdzniecība turpināsies pēc iepriekšējā grafika – 24/5 režīmā. Mēs ar lielu nepacietību gaidām kriptovalūtu CFD tirdzniecību arī nedēļas nogalēs, taču līdz tam mums jāuzlabo aizsardzības metodes pret negatīvu bilanci, ko var izraisīt nedēļu nogalēs sastopamie cenu pārrāvumi. Tāpēc, lūdzu, ņemiet vērā, ka Bitcoin (BTCUSD) un Ethereum (ETHUSD) CFD ķīlas prasību izmaiņas ar kredītplecu 1:2 stāsies spēkā piektdienās plkst. 22.00.

Par cik kriptovalūtu CFD pozīcijas tiks pārceltas uz nākošo nedēļu, no šī brīža 3 dienu finansēšanas izmaksas tiks aprēķinātas piektdienās.

Lai būtu lietas kursā par turpmākajiem uzlabojumiem mūsu piedāvājumā, lūdzu, sekojiet kompānijas jaunumu sadaļai.

Ar cieņu
Admiral Markets