Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Admiral Markets atceļ kriptovalūtu CFD termiņu ierobežojumus

Aprīlis 09, 2018 17:15

Sveicināti!

Ar prieku paziņojam, ka visas kriptovalūtu CFD pozīcijas tagad ir beztermiņa un vairs netiks slēgtas piektdienu vakaros plkst. 23.00. Tagad jūs brīvi varat izmantot ilgtermiņa stratēģijas un turēt pozīcijas atvērtas cik ilgi vien vēlaties.

Papildus šiem uzlabojumiem, vēlamies atgādināt, ka nesen kriptovalūtu CFD esam atcēluši komisijas, un finansēšanas izmaksas šiem instrumentiem esam samazinājuši līdz -30% pirkšanai / +10% pārdošanai. Ar kredītplecu līdz pat 1:5 un pārdošanas darījumu iespējām visiem instrumentiem, šis, iespējams, ir viens no labākajiem piedāvājumiem.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka tirdzniecība turpināsies pēc iepriekšējā grafika – 24/5 režīmā. Mēs ar lielu nepacietību gaidām kriptovalūtu CFD tirdzniecību arī nedēļas nogalēs, taču līdz tam mums jāuzlabo aizsardzības metodes pret negatīvu bilanci, ko var izraisīt nedēļu nogalēs sastopamie cenu pārrāvumi. Tāpēc, lūdzu, ņemiet vērā, ka Bitcoin (BTCUSD) un Ethereum (ETHUSD) CFD ķīlas prasību izmaiņas ar kredītplecu 1:2 stāsies spēkā piektdienās plkst. 22.00.

Par cik kriptovalūtu CFD pozīcijas tiks pārceltas uz nākošo nedēļu, no šī brīža 3 dienu finansēšanas izmaksas tiks aprēķinātas piektdienās.

Lai būtu lietas kursā par turpmākajiem uzlabojumiem mūsu piedāvājumā, lūdzu, sekojiet kompānijas jaunumu sadaļai.

Ar cieņu
Admiral Markets