Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Admiral Markets tika pārstāvēts FINTECH Expo Money 20/20

Jūlijs 07, 2017 14:00

Sveicināti!

Admiral Markets tika pārstāvēts Eiropas lielākajā FINTECH pasākumā Kopenhāgenā "Money 20/20" kopā ar pasaules klases novatoriem dažādās nozarēs.

Galvenais izstādes temats bija "Naudas nākotne", tāpēc visvairāk tika diskutēts par naudas attīstības tendencēm, jaunām maksājumu tehnoloģijām un idejām, kas sarežģītus maksājumus padara vienkāršākus.

Admiral Markets pārstāvji uzzināja daudz jauna no šī izstādes un atgriezās mājās ar daudz svaigām idejām par to, kā vēl vairāk uzlabot mūsu pakalpojumus, lai mūsu klientiem piedāvātu labākās iespējas.

"Mēs jau piedāvājam dažādas maksājumu sistēmas, tostarp reālā laika sistēmas", uzsver Jens Chrzanowski, Admiral Markets AS Group valdes loceklis.

Ar cieņu
Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).png