Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Tirgo akciju CFD ar Admiral Markets bez komisijas!

Aprīlis 29, 2020 08:12

zero commission stocks

Sveicināti,

Pēdējo divu mēnešu laikā esam piedzīvojuši ekstrēmu tirgus volatilitāti globālajos akciju tirgos, turklāt esošā situācija liecina, ka nekas būtiski nemainīsies tuvākajā laikā. Cenas svārstības 800 punktu robežās, vienas dienas laikā, Dow Jones un S&P 500 indeksiem ir kļuvusi par jauno normu un Amazon akciju cenas kāpums no 12 mēnešu zemākā līmeņa līdz vēsturiski augstākajai cenai, tikai 6 mēnešos ir kas ievērības cienīgs.

Kas notiks tālāk? Par to viegli variet pārliecināties tirgojot globālo akciju CFD mūsu MetaTrader 5 tirdzniecības programmās, bez komisijas maksas!

Tirgo globālo akciju tirgū bez komisijas

Pieredzējušākie treideri jau zinās, ka volatilitāte nozīmē iespēju - tāpēc esam atvēruši vairāk kā 3000 globālo akciju CFD* tirdzniecībai, bez komisijas maksas! Nosacījumi attiecas uz:

  • vairāk kā 3000 globālo akciju CFD, mūsu Trade.MT5 kontos;
  • klientiem ar statusu "privāts klients" un klientiem ar statusu "profesionāls klients";
  • pirkšanas un pārdošanas darījumiem, ļaujot nopelnī pie gan augoša, gan krītoša tirgus.

Šis piedāvājums attiecas uz vērtspapīriem, kas tiek tirgoti ASV, Apvienotajā Karalistē, Eiropā un Honkongā.

*Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis piedāvājums nav attiecināms uz Austrālijas vai Japānas akciju CFD tirdzniecību tāpat, kā akcijām, kas tiek tirgotas mūsu Invest.MT5 kontos.

Tirgojot akcijas augstas volatilitātes tirgos, lūdzam, neaizmirstiet par naudas un riska vadības pasākumiem, lai aizsargātu savu kapitālu un tirdzniecības kontu.

Ja tirgus uzraugošās iestādes vai likviditātes nodrošinātāji lems par jebkādām izmaiņām tirdzniecības noteikumos (piemēram, īsās pārdošanas (short selling) aizliegumu, tirdzniecības apturēšanu vai kādiem citiem ierobežojumiem), tas var ietekmēt Jūsu tirdzniecību - tāpēc tirgojiet atbildīgi.

Kāpēc izvēlēties Admiral Markets?

  • tirgo vairāk kā 4000 globālā tirgus CFD, ieskaitot Forex, indeksu, akciju, preču un izejvielu, kriptovalūtu u.c. tirgu CFD!
  • tirgo akciju CFD ar kredītplecu līdz 1:5;
  • tirgo pērkot un pārdodot, un izmanto augoša un krītoša tirgus priekšrocība;
  • pelni no akciju CFD garo pozīciju dividendēm;
  • tirgo visā pasaulē atzītajās MetaTrader 4 un MetaTrader 5 tirdzniecības programmās;
  • Tirgo ar uzraudzītu un regulētu brokeru uzņēmumu, ar vairāk kā 40 starptautiskiem apbalvojumiem.

Sāc akciju CFD tirdzniecību bez komisijas maksas jau šodien. Lai atvērtu tirdzniecības kontu, vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera!

Tirgo akciju CFD bez komisijas