Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Albertsons reālās akcijas tagad Admiral Markets Invest.MT5 kontos!

Jūnijs 26, 2020 11:10

Albertsons reālās akcijas tagad Admiral Markets Invest.MT5 kontos

7 fakti par Albertsons

1. Albertsons Companies Inc. ir ASV pārtikas preču tirgotājs ar gadsimtiem ilgu vēsturi, kura lielveikalu zīmoli ir plaši pazīstami visā valstī.

2. Albertsons Companies Inc. biržas simbols ir ACI un tā sākotnējā akciju vērtība tika noteikta no 18 līdz 20 USD par vienu uzņēmuma akciju. Sākotnēji Albertsons plānoja izlaist kopumā 65.8 miljonus A klases parastās akcijas par kopējo vērtību 1.316 miljardi USD, bet patiesībā tika izlaisti tikai 50 miljoni akciju par cenu 16 USD un kopējo vērtību 800 miljoni USD.

3. Albertsons akciju emisiju uzņēmās 24 bankas, bet par galvenajiem akciju "distributoriem" kļuva BofA Securities, Goldman Sachs & Co., J.P. Morgan un Citigroup

4. Pēc sākotnējā publiskā piedāvājuma (IPO) izteikšanas, tika paredzēts, ka pie investoriem varētu nonākt 73% no izlaistajām uzņēmuma akcijām. Lielākie investori ir:

  • Cerberus (privātā kapitāla fonds) =31.9%
  • Kimco Realty Corp (nekustamā īpašuma ieguldījuma trasts) = 8%
  • Klaff Realty L.P. (nekustamā īpašuma ieguldījuma trasts) =11.7%
  • Lubert-Adler Management (nekustamā īpašuma fonds) =11.7%
  • Schottenstein Stores Corp (iepirkšanās centru attīstītājs) =11.7%

5. Tiek paredzēts, ka uzņēmuma izaugsme tiks balstīta uz turpmāku tehnoloģiju attīstību un to ieviešanu. Koronavīrusa radītais haoss bija apliecinājums tam, cik nozīmīgi ir attīstīt tiešsaistes tirdzniecību un ar tām saistītās tehnoloģijas un infrastruktūru. Uzņēmuma mērķis ir veikt uzlabojumus e-komercijā un ieviest jaunas tehnoloģijas, lai padarītu efektīvāku tirdzniecību veikalos un izplatīšanas centros, tātad arī uzlabot klientu apkalpošanu un pieredzi.

6. Albertsons ir paziņojis, ka viena gada laikā, tā paša radīto preču zīmju produktu tirdzniecības apjomi sasniedz 25.4% jeb vairāk kā 1 miljardu USD.

7. Tāpat uzņēmums nodarbojas ar zāļu tirdzniecību un tā īpašumā ir 1726 aptiekas.

Kā Tu vari iesaistīties šajā IPO?

Mēs ar prieku paziņojam, ka turpmāk visiem Admiral Markets Invest.MT5 kontu īpašniekiem būs pieejamas Albertsons uzņēmuma reālās akcijas.

Albertsons Co Inc. akcijas Invest.MT5 kontos būs pieejamas sākot ar 2020.gada 26. jūniju.

Invest.MT5 konta īpašniekiem ir piekļuve tūkstošiem uzņēmumu akciju un biržā tirgoto fondu (ETF) no 15 pasaules lielākajām biržām - tas viss pieejams caur vienu MetaTrader 5 tirdzniecības programmu.

Kapēc ieguldīt ar Invest.MT5?

  • Atver investīciju kontu ar 1 EUR un investē akcijās sākot no 0.01 USD, ar minimālo maksu par darījumiem ar ASV akcijām - 1 USD;
  • Saņem bezmaksas reāllaika tirgus datus, bez aizkaves un jebkādām papildus komisijām par pakalpojumu;
  • Saņem dividendes no ieguldītā;
  • Tirgo uzlabotajā Meta Trader 5 tirdzniecības programmā.

Vienkārši autorizējies savā Treidera kabinetā un aizpildi pieteikumu Invest.MT5 konta atvēršanai, lai sāktu investēt reālajās akcijās un ETF.

Albertsons reālās akcijas tagad Admiral Markets Invest.MT5 kontos un ETF