Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Jaunā Admiral Markets mobilā lietotne Android operētājsistēmas lietotājiem

Oktobris 13, 2020 13:55

Admiral Markets mobilā lietotne Android operētājsistēmām

Sveicināti,

Ar prieku paziņojam, ka no šodienas jaunā Admiral Markets mobilā tirdzniecības lietotne ir pieejama visiem mūsu klientiem - Android operētājsistēmas lietotājiem.

Tagad Jums ir iespējā tirgot vairāk kā 4000 Forex, indeksu, metālu, akciju, fondu un daudzu citu instrumentu cenas starpības līgumus (CFD) - no jebkuras vietas, lietotajiem draudzīgā vidē.

Lai sāktu lietot mobilo lietotni:

  1. Lejupielādē un uzstādi lietotni izmantojot Google Play Store
  2. Pārskaiti līdzekļus izmantojot mobilo lietotni, vai veic pārskaitījumu uz mobilo kontu izmantojot savu Treidera kabinetu.
  3. Esam iecerējuši attīstīt mobilo lietotni ar pavisam jauniem analītikas uz ziņu rīkiem, ērtākai finanšu instrumentu tirdzniecībai. Šobrīd lietotne ir pieejama tikai angļu valodā.

Ar prieku gaidīsim Jūsu atsauces un vērtējumu par jauno Admiral Markets mobilo lietotni!

Ar cieņu,

Admiral Markets


MetaTrader: Supreme Edition Plugin

Vai zināji, ka Admiral Markets piedāvā uzlabotu MetaTrader tirdzniecības programmas versiju? Tagad Jums ir iespēja tirgot MetaTrader 4 un MetaTrader 5 tirdzniecības programmās, kas piedāvā uzlabotus analītikas un tirdzniecības darījumu pārvaldības rīkus.

MetaTrader Supreme Edition atradīsiet, piemēram, darījumu izpildes un pārraudzības optimizācijas rīku "mini terminal", finanšu instrumentu savstarpējās "korelācijas matricu" un daudzus citus noderīgus instrumentus ērtākai tirdzniecībai

Lai bez maksas lejupielādētu kādu no MetaTrader uzlabotajām Supreme Edition tirdzniecības programmām, vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera.

Admiral Markets mobilā lietotne Android operētājsistēmām MT5 SE