Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

ASV akciju CFD bez komisijas maksas ar Admiral Markets!

Aprīlis 03, 2020 11:45

trade us stock cfds commission free

Vai esi aizdomājies par augsto tirgus volatilitāti koronavīrusa pandēmijas laikā un iespējams vēl neizmantotajām iespējām? Ar prieku paziņojam, ka visiem tirdzniecības darījumiem ar ASV akciju CFD MetaTrader 5 programmā tiek noņemtas komisijas maksas!

Izmanto iespēju

Tikai vienas nedēļas laikā Dow Jones Industrial average indeks zaudēja 10.36% savas vērtības, SP500 piedzīvoja kritumu par 8.16%. Šajā nedēļā esam piedzīvojuši cenas svārstības indeksiem pat 9.3% apmērā - un tas viss vienas tirdzniecības sesijas laikā.

Turpinoties lielām cenas svārstībām ASV akciju tirgos, Admiral Markets saviem klientiem piedāvā unikālu iespēju tirgot ASV akciju CFD bez komisijas maksas!

Sīkāka informācija šeit:

  • tirgo visus ASV akciju CFD bez komisijas maksas līdz 2020. gada 30. aprīlim.
  • nosacījumi ir attiecināmi uz vairāk, kā 2000 ASV akciju CFD, mūsu Trade.MT5 kontos;
  • pieejams klientiem ar statusu "privāts klients" un klientiem ar statusu "profesionāls klients", visās Admiral Markets pārstāvošajās valstīs;
  • nosacījumi attiecināmi gan uz pirkšanas, gan pārdošanas darījumiem.

Ņemiet vērā, ka šis piedāvājums neattiecas uz citu tirgu CFD darījumiem (t.sk. Eiropas, Apvienotās Karalistes, APAC tirgiem), tāpat nosacījumi nav attiecināmi uz ASV akcijām Invest.MT5 kontos.

Atcerieties, ka augstas volatilitātes laikos ir svarīgi veikt nepieciešamos soļus, lai mazinātu potenciālos riskus. Ņemiet vērā, ja tirgus dalībnieki vai mūsu likviditātes nodrošinātāji mainīs nosacījumus tirdzniecībai (piemēram, pārdošanas darījumu atvēršanas aizliegumi, tirdzniecības pagaidu apturēšana, vai citi), tas var ietekmēt Jūsu tirdzniecību - tāpēc esiet atbildīgi.

Ieguvumi tirgojot ar Admiral Markets:

  • tirgo vairāk, kā 4000 globālā tirgus CFD – ieskaitot vairāk, kā 2000 ASV akciju tirgus CFD, bez komisijas maksas;
  • kredītplecs līdz pat 1:5, par akciju CFD tirdzniecību;
  • veic pirkšanas un pārdošanas darījumus un pelni gan pie augoša, gan krītoša tirgus;
  • pelni no dividendēm ar garajām akciju CFD pozīcijām!
  • veic tirdzniecību no pasaulē atzītām MetaTrader 4 un MetaTrader 5 programmām;
  • tirgo ar licencētu un regulētu brokeri.

Noklikšķini uz zemāk redzamā banera, lai sāktu ASV akciju CFD tirdzniecību ar Admiral Markets:

tirgo akcijas ASV