Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Vai bitcoin atlīdzības dalīšana uz pusi veicinās kriptovalūtas vērtības pieaugumu!

Maijs 11, 2020 12:18

Kamēr akciju un izejvielu tirgi, piemēram, naftas tirgus šogad piedzīvoja rekordlielu kritumu, visa uzmanība šobrīd ir pievērsta potenciālajam pieaugumam kriptovalūtu tirgū. Notikums, kas ir ierakstīts bitcoin koda noteikumos notiks maijā un tam ir pievērsta liela uzmanība starp treideriem un investoriem visā pasaulē. Turpini lasīt šo rakstu, lai uzzinātu par potenciālajām tirdzniecības iespējām.

Vai bitcoin atlīdzības dalīšana uz pusi veicinās kriptovalūtas vērtības pieaugumu!

Bitcoin atlīdzības dalīšana uz pusi

Reizi četros gados, atlīdzība ko saņem bitcoin (BTC) "racēji" (miners) tiek samazināta uz pusi. Tas ir svarīgi, jo racēju darbs, apstrādājot bitcoin darījumus un veidojot tā dēvētos "blokus", kas ir blokķēdes jeb virsgrāmatas pamatā, tiek atlīdzināts bitcoin kriptovalūtas veidā. Šis ir vienīgais veids, kā jauni bitcoin nonāk kopējā kriptovalūtas piegādes ķēdē.

Sākotnēji, atlīdzība par bitcoin rakšanu bija 50 BTC. 2012. gada 28. novembrī tā tika samazināta uz pusi, līdz 25 BTC. 2016. gada 9. jūlijā līdz 12.5 BTC un 2020. gada maijā, bitcoin racēji vairs saņems tikai 6.25 BTC par vienu bloku, kas tiks pievienots blokķēdes virsgrāmatai. Precīzs datums, kad notiks atlīdzības dalīšana uz pusi nav zināms, bet tas notiks, kad tiks pievienots 630 000 bloks.

Šobrīd, šim notikumam ir pievērsta liela uzmanība un daudzi treideri un investori cer uz bitcoin vērtības pieaugumu. Tas ir skaidrojams ar pieprasījuma un piedāvājuma teoriju. Ja piedāvājums tirgū samazinās, pieprasījumam paliekot nemainīgam, tad preces vērtībai tirgū vajadzētu pieaugt. Tas tāpēc, ka tirgū saglabājoties pieprasījumam pēc preces, kuras apjoms ir ierobežots vai samazinās, strādā par labu preces vērtības pieaugumam.

Kā redzams grafikā zemāk, bitcoin vērtība pēc atlīdzības dalīšanas uz pusi pieauga gadu pirms un gadu pēc notikuma.

Vai bitcoin atlīdzības dalīšana uz pusi veicinās kriptovalūtas vērtības pieaugumu grafiks 1

Avots: Coindesk

Tomēr, laikā, kad notika iepriekšējās atlīdzību dalīšanas bija citi ekonomiskie apstākļi kā šobrīd. COVID-19 krīze šajā gadā ir nodarījusi ievērojamu postu pasaules ekonomikām un finanšu tirgiem, tāpēc sagaidāms, ka atlīdzības dalīšanas notikums būs atšķirīgs kā citus gadus. Tieši šī iemesla dēļ ir svarīgi apskatīties, ko rāda cenas grafika tehniskā analīze.

Kā veikt tirdzniecību ar bitcoin

Zemāk atradīsiet ilgtermiņa, Bitcoin pret ASV dolāru (BTCUSD) nedēļas cenas grafiku.

Vai bitcoin atlīdzības dalīšana uz pusi veicinās kriptovalūtas vērtības pieaugumu grafiks 2

Avots: Admiral MarketsMetaTrader 5, BTCUSD, W1 cenas grafiks, datu diapazons no 2020. gada 11. jūlija līdz 2020. gada 1. maijam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Sarkanās vertikālās līnijas grafikā parāda bitcoin atlīdzības dalīšanas notikuma brīdi. Kopš 2018. gada bitcoin cenas volatilitāte tirgū ir bijusi ievērojama, tāpat kā visā kriptovalūtu tirgū. Par spīti tam, bitcoin cena joprojām atrodas virs W1 200 periodu vidējā slīdošā cenas indikatora līnijas, norādot, ka bitcoin tirgus vērtība turpmāk varētu pieaugt.

Ar Admiral Markets Jūs variet tirgot kriptovalūtu CFD (cenas starpības līgumus). Tas nozīmē, ka Jūs variet nopelnīt uz BTCUSD cenas izmaiņām, neiegādājoties pašu bāzes aktīvu. Daudzi treideri izmanto šo instrumentu, lai veiktu tirdzniecības darījumus ar BTCUSD un tirgotu no īstermiņa un vidēja termiņa cenas izmaiņām.

Zemāk atradīsiet BTCUSD D1 cenas grafiku. Ar Admiral Markets Jūs variet tirgot arī BTCEUR.

Vai bitcoin atlīdzības dalīšana uz pusi veicinās kriptovalūtas vērtības pieaugumu grafiks 3

Avots: Admiral Markets MetaTrader 5, BTCUSD, D1 cenas grafiks, datu diapazons no 2019. gada 7. decembra līdz 2020. gada 6. maijam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Apskatot BTCUSD D1 cenas grafiku, ir redzams BTC vērtības pieaugums īstermiņā. Kopš 2020. gada 12. marta, cena ir atradusies virs 20 periodu EMA līknes, kas norāda uz BTC pieprasījuma pieaugumu tirgū. Tas varētu būt reakcija uz BTC atlīdzības dalīšanas uz pusi notikumam.

Gadījumā, ja vērtības pieaugums turpināsies, treideri var izmantot cenas darbības un sveču modeļu analīzi, lai noteiktu, kad tirgū gaidāmas izmaiņas. Piemēram, augošas sveces modelis ir ļoti izplatīts, kas signalizē par pāreju no rūkošas uz augošu cenu tirgū. Ar dzeltenu krāsu marķētās sveces grafikā zemāk ir piemērs, kas parāda BTCUSD cenas pieaugumu, pēc tam, kad ir notikusi pāreja jeb augošas sveces modeļa formācija.

Vai bitcoin atlīdzības dalīšana uz pusi veicinās kriptovalūtas vērtības pieaugumu grafiks 4

Avots: Admiral Markets MetaTrader 5, BTCUSD, D1 cenas grafiks, datu diapazons no 2020. gada 21. februāra līdz 2020. gada 6. maijam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Pēc augstāk redzamā piemēra cenai tirgū vajadzētu turpināt pieaugt, tomēr tas ne vienmēr tā notiek. Tieši tāpēc risku vadības pasākumiem un piemērošanai ir ļoti liela nozīme. Par piemēru izmantojot 4. maija pieaugošo sveci, treideriem būtu iespēja atvērt darījumu virs sveces maksimuma un nolikt stop loss darījumu pie tās pašas sveces minimumam. Tas varētu izskatīties apmēram šādi: darījums ir atvērts pie 8947.90 un stop loss 8507.6.

Ja treideris atvērtu pirkšanas darījumu, tirgojot darījumu apjomā 1 lote, (pieņemot, ka lotes apjoms ir 1BTC), tad cenai sasniedzot stop loss tiktu fiksēti zaudējumi 440.30 USD. Kā redzams grafikā augstās, 6. maijā BTCUSD vērtība sasniedza cenu 9248 USD, ja treideris būtu slēdzi darījumu, tad peļņa no tā būtu 300.10 USD.

Admiral Markets Tirdzniecības kalkulatoram vajadzētu būt neatņemamai Jūsu tirdzniecības sastāvdaļai. Ar tā palīdzību Jūs varēsiet aprēķināt kopējo risku, peļņu, zaudējumus un mārdžas prasības. Tagad ir tikai jautājums, kā Tu tirgosi bitcoin šajā tik nozīmīgajā laikā?

Vai zināji, ka Trading Central Technical Ideas indikatoru rīku savai MetaTrader 5 tirdzniecības programmai vari iegūt pilnībā bez maksas? Viss, kas Tev jādara, ir jālejupielādē Admiral Markets uzlabotā MetaTrader Supreme Edition versija. Lai to izdarītu vienkārši noklikšķini uz banera zemāk!

Vai bitcoin atlīdzības dalīšana uz pusi veicinās kriptovalūtas vērtības pieaugumu! MT5Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, ņemiet vērā, ka:

  1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem un nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot kādu no finanšu instrumentiem.
  2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
  3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz personīgo viedokli.
  4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
  5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi, saistīti ar pagātnes rezultātiem, un nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
  6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
  7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam nākotnes cenu kustībām tirgū. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
  8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.

Finanšu instrumenti, kuru tirdzniecībā tiek izmantots kredītplecs (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus!