76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.

Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība CySEC fca

Brexit - jaunākās ziņas

Oktobris 30, 2019 17:40

Brexit

Sveicināti!

Tāpat kā mēs, arī jūs droši vien sekojat līdzi "sarežģītam dialogam" par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības.

Abas puses spēja vienoties par pārejas periodu, kas var ilgt līdz 2022. gadam. Šajā pārejas periodā Lielbritānija vairs nebūs daļa no Eiropas Savienības, bet tirdzniecības līgumi paliktu neaizskarti.

Vienošanās nosacījumus apstiprināja Lielbritānijas parlaments, bet, neskatoties uz to, parlaments nespēja vienoties par valdības ierosināto laika grafiku, kas attiecas uz "Brexit" vienošanās detaļu izskatīšanu.

Maz ticams, ka Lielbritānijas parlaments vienošanos apstiprinās 2019. gada 12. decembra vēlēšanās.

Tikmēr Eiropas Savienība apspriež, vai Lielbritānijai vajadzētu piešķirt izstāšanās termiņa pagarinājumu.

Sākotnējā reakcija no Donalda Tuska bija pozitīva un politikas komentētāji kopumā piekrīt, ka vajadzētu piešķirt pagarinājumu.

Mēs domājam, ka šis process turpināsies un bez šaubām piedzīvosim vēl pārsteigumus.

Mēs esam apņēmušies turpināt sniegt pakalpojumus caur mūsu Lielbritānijā bāzēto kompāniju, kā arī ES un Austrālijas struktūrvienībām.

Pat ja Lielbritānija izstājas no ES bez vienošanās, treideri pēc savas iniciatīvas var turpināt tirgot caur Lielbritānijas kompāniju, kur regulatora aizsardzība sakrīt ar ES likumiem.

Admiral Markets kā globāls zīmols piedāvā tos pašus tirdzniecības nosacījumus visā pasaulē - konkurētspējīgus spredus, populārāko tirdzniecības platformu un kvalificētu klientu apkalpošanu. Viena pasaule, viens brokeris.

Katram treiderim agrāk vai vēlāk ir jāpieņem viens no vissvarīgākajiem lēmumiem - ir jāizvēlas uzticamākais tirdzniecības partneris. Izvēlies Admiral Markets - jau vairāk kā 18 gadus!

Ar cieņu,

Admiral Markets

MT5SE