Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Dienvidāfrikas un Japānas tirgus kalendārs septembrim

Septembris 17, 2020 13:35

Dienvidāfrikas un Japānas tirgus kalendārs septembrim

Sveiki,

Ņemot vērā gaidāmās brīvdienas Dienvidāfrikā un Japānā, tiks veiktas izmaiņas attiecībā uz atsevišķu instrumentu tirdzniecību.

Japānas akcijas un akciju CFD nebūs pieejami tirdzniecībai 1. un 2. septembrī, savukārt Dienvidāfrikas akciju indeksa South Africa 40 Index CFD un tā paša indeksa nākotnes līguma jeb fjūčera CFD, nebūs pieejami tirdzniecībai 24. septembrī.

Ar cieņu,

Admiral Markets

MetaTrader: Supreme Edition Plugin

Vai zināji, ka Admiral Markets piedāvā uzlabotu MetaTrader tirdzniecības programmas versiju? Tagad Jums ir iespēja tirgot MetaTrader 4 un MetaTrader 5 tirdzniecības programmās, kas piedāvā uzlabotus analītikas un tirdzniecības darījumu pārvaldības rīkus.

MetaTrader Supreme Edition Jūs atradīsiet, piemēram, darījumu izpildes un pārraudzības optimizācijas rīku "mini terminal", finanšu instrumentu savstarpējās "korelācijas matricu" un daudzus citus noderīgus rīkus ērtākai tirdzniecībai.

Lai bez maksas lejupielādētu kādu no MetaTrader uzlabotajām Supreme Edition tirdzniecības programmām, vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera.

Dienvidāfrikas un Japānas tirgus kalendārs septembrim