Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

​Tirdzniecības laiku izmaiņas Dienvidāfrikas kultūras mantojuma dienā 2019. gadā

Septembris 20, 2019 13:38

Izmaiņas tirdzniecības laikos

Informējam, ka sakarā ar Dienvidāfrikas kultūras mantojuma dienu, South Africa 40 indeksa fjūčers un naudas indekss 24. septembrī nebūs pieejami tirdzniecībai.

Ņemiet vērā, ka atlikušie 19 naudas indeksu CFD un 21 indeksa fjūčeru CFD būs pieejami tirdzniecībai arī brīvdienu periodā, tā kā būs pietekami tirdzniecība iespēju!

Piezīme: pozīciju atvēršana un turēšana brīvdienu periodos ietver lielākus riskus. Norādītais tirdzniecības laiks var mainīties atkarībā no attiecīgajām biržām un likviditātes nodrošinātājiem, turklāt šādos periodos var palielināties spredi mazākas tirgus likviditātes dēļ.

Ar cieņu

Admiral Markets

izveidot kontu