76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.

Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība CySEC fca

Ekstrēma tirgus volatilitāte!

Marts 09, 2020 15:02


Extreme market volatility

Klientu ievērībai!

Akciju un naftas tirgi pēdējās dienās ir piedzīvojuši ievērojamu cenas kritumu, kas ir licis iedarbināt tirgus aizsardzības mehānismu un lielākajiem pasaules tirgus dalībniekiem lemt par koordinētu starptirgus tirdzniecības darījumu pagaidu apturēšanu. Paaugstinātas, pat ekstrēmas volatilitātes apstākļos, kad tiek apturēta vai ierobežota tirdzniecība, finanšu pakalpojumu sniedzējiem tajā skaitā AdmiralMarkets nav iespējams nodrošināt reālā laika tirgus cenas, līdz brīdim, kamēr tirgi atkal būs atvērti tirdzniecībai.

Kamēr treideri gaida, kad tirgi tiks atkal atvērti darījumiem, mēs vēlamies vērst uzmanību, ka pēc to atkal atvēršanās darījumiem, ir iespējama liela nepastāvība cenu kustībā un jūsu atvērtie darījumu var tikt pakļauti paaugstinātiem riskiem attiecībā uz:

  1. plašākiem sprediem un lielu iespēju, ka Jūsu darījumi varētu tikt noraidīti dēļ zemās likviditātes;
  2. paaugstinātiem riskiem attiecībā uz stop-loss un tirgus izpildes darījumu izslīdi;
  3. Iespēju, ka varēsiet veikt tikai sava darījuma slēgšanu, bet ne citas piedāvātās opcijas;
  4. tirdzniecības darījumu apturēšana un izmaiņas tirdzniecības sesiju laikos.

Tāpat vēlamies vērst uzmanību, ka šādi apstākļi ir saistīti ar paaugstinātu tirgus volatilitāti un nepastāvību. Tāpēc mēs paturam tiesības ieviest jebkādus papildus vai pagaidu pasākumus, tirdzniecības aizliegumus šajā ārkārtas situācijā.

Vēlamies arī informēt, ka mēs apņemamies nodrošināt uzņemtās saistības attiecībā uz klientu kontu un negatīvā balanca aizsardzību. Tāpēc arī pie attiecīgiem apstākļiem, kā piemēram, ekstrēmos gadījumos, klientu kontu aizsardzības nolūkos mēs varam lemt par atsevišķu finanšu instrumentu slēgšanu klientu tirdzniecības darījumiem.

Lūdzu, pārliecinieties, ka esiet izvēlējušies savam tirdzniecības kontam atbilstošus finanšu instrumentus tirdzniecībai, kā arī darījumu apjomu, kas nerada paaugstinātus riskus. Ja nepieciešams aicinām papildināt tirdzniecības kontus, lai izvairītos no paaugstinātas cenu svārstības riskiem.

Ar cieņu,

Admiral Markets