Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Izmaiņas maksājumu noteikumos ASV dolāros

Oktobris 25, 2017 10:11


Sveicināti!
Informējam, ka tiks veiktas izmaiņas dokumentā "Maksājumu noteikumi un nosacījumi" visiem banku ieskaitījumiem un ieskaitījumiem ASV dolāros. Vairums mūsu klientiem tirdzniecības konti ir izveidoti EUR valūtā, tāpēc izmaiņas attiecas tikai uz nedaudziem klientiem, kuriem tirdzniecības konts izveidots ASV dolāros.

Sākot ar 2017. gada 1. decembri, stājas spēkā sekojošas ASV dolāru pārskaitījumu izmaksas:

  • Ieskaitījums: 10 USD - par katru bankas pārskaitījumu.
  • Izskaitījums: 20 USD - par katru bankas pārskaitījumu, sākot ar pirmo izskaitījumu.


Tūlītēji mazu summu pārskaitījumi

Atgādinām, ka banku pārskaitījumi EUR valūtā joprojām ir bez maksas un aizvien vairāk mūsu klientu izmanto tūlītējus maksājumu veidus!
Tūlītējs maksājumu veids nozīmē, ka ikviens ieskaitījums tirdzniecības kontā aizņem tikai dažas sekundes, ja veikts pareizi. Pirmais ieskaitījums līdz pat 3,000 Euro – iemaksāts ar kredītkarti – arī tiks veikts bez maksas!
Visiem nākamiem kredītkaršu ieskaitījumiem tiks piemērota 0.9% pārskaitījuma komisija. Skrill, Neteller un citi maksājumu veidi arī joprojām ir pieejami. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet mūsu mājas lapas sadaļu konta papildināšana un izmaksa.
Admiral Markets atbalsta ātrus pārskaitījumus! Mūsu Forex un CFD orderu izpildes ātrums mērāms milisekundēs – tad kāpēc gan gaidīt pārskaitījumu vairākas dienas? Aicinām izmantot ātros kredītkaršu maksājumus. Atcerieties, ka pirmie 3,000 EUR tiek ieskaitīti bez maksas!


Cik ātri tiek izpildīti mūsu darījumi?
Vai zinājāt, ka vidējais ordera izpildes ātrums uz EUR/USD ir tikai 0.067 sekundes? Neticami, vai ne? Uzziniet vairāk - orderu izpildes kvalitāte. Turpat arī uzzināsiet vairāk par "darījumiem bez izslīdes" un "darījumiem ar pozitīvu izslīdi".
Šie mērījumi pārliecina par to, kurš ir īstais brokeris, ar kuru tirgot!


Ar cieņu
Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).png