Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Izmaiņas Skrill maksājumos

Oktobris 31, 2016 07:29

Sveicināti!

Vēlamies jūs informēt par izmaiņām, saistībā ar maksājumiem un līdzekļu izņemšanu, izmantojot Skrill ASV dolāru kontus.

No 2016. gada 18. oktobra vairs nav iespējams veikt noguldījumus un līdzekļu izņemšanu ASV dolāros, izmantojot Skrill maksāšanas sistēmu. Aplūkojiet mūsu Konta papildināšanas un izmaksas sadaļu, lai uzzinātu vairāk par alternatīvām maksāšanas sistēmām.

Lūgums iegaumēt, ka depozīti, kur ir veikti pirms 2016. gada 18. oktobra, tiks atgriezti atpakaļ. Piemēram, ja jūs veicāt 100 $ lielu depozītu, izmantojot Skrill 2016. gada 17. oktobrī un tad 2016. gada 28. oktobrī pieprasījāt līdzekļu noņemšanu, mēs atgriezīsim jūsu līdzekļus uz Skrill kontu.

Šajā brīdī, mēs nevaram apgalvot cik ilgi šīs izmaiņas būs spēkā, bet mēs jums ziņosim par izmaiņām.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu
Admiral Markets