Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

2018. gada oktobra-novembra izmaiņas tirdzniecības laikos

Oktobris 24, 2018 10:27

Sveicināti!

Vēlamies informēt, ka no 2018. gada 28. oktobra līdz 4. novembrim, dienas tirdzniecības pārtraukumi tiks nobīdīti par vienu stundu atpakaļ. Tas nozīmē, ka tirdzniecības pārtraukums sāksies un beigsies vienu stundu ātrāk.

Šīs pagaidu izmaņas ir nepieciešamas, jo ASV pāreja uz ziemas laiku notiek vienu nedēļu ātrāk nekā Eiropā. Forex tirdzniecības sākumu pirmdienā (00:05 EET) tas neietekmēs. Piektdienas tirdzniecības sesija tiks slēgta 22:59 EET.

Norādītie laiki var mainīties atkarībā no pārstāvošajām biržām vai likviditātes nodrošinātājiem. Izmaiņas tirdzniecības laikos attiecas arī uz tirdzniecības nosacījumiem pirms slēgšanas.

Ar cieņu
Admiral Markets