Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Izmaiņas tirdzniecības laikos RUB pāriem Ziemassvētku un Jaunā Gada brīvdienu laikā

Decembris 23, 2016 14:24

newyearRUB.jpg

Sveicināti!

Lūdzu ņemiet vērā, ka sakarā ar Ziemassvētku un Jaunā Gada brīvdienām tiks mainīti tirdzniecības laiki sekojošiem valūtu pāriem:

USD/RUB un EUR/RUB — 2017. gada 02.-06. janvārī: SLĒGTS

Tirdzniecības laiku izmaiņas būs spēkā līdz ierastajam šo pāru atvēršanās laikam pirmdienā, 2017. gada 9. janvārī.

Lūdzu ņemiet vērā, ka, paturot atvērtus orderus un atliktos darījumus brīvdienu laikā, pastāv lielāks risks. Mainītie tirdzniecības laiki vēl var tikt mainīti no biržu un likviditātes nodrošinātāju puses.

Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka pastāv lielāka varbūtība, ka spredi var paplašināties dēļ zemākas likviditātes tirgos.

2016. gads finanšu pasaulē ir bijis bagāts dažādiem notikumiem. Šis ir bijis arī gads, kad esam pagodināti ar vairākiem augstiem apbalvojumiem. īpaši esam lepni par apbalvojumu Labākais CFD Brokeris. Vēlamies izmantot iespēju pateikties Jums, mūsu klienti, ka esat daļa no šī kopējā sasnieguma. Vēlam jums un jūsu ģimenei priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno Gadu!

Ar cieņu
Admiral Markets