Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Izmaiņas tirdzniecības laikos sakarā ar pareizticīgo Ziemassvētku brīvdienām

Janvāris 07, 2019 14:57

Sveicināti!

Informējam, ka sakarā ar pareizticīgo Ziemassvētku brīvdienām ir veiktas izmaiņas tirdzniecības laikos USD/RUB un EUR/RUB instrumentiem. Šie instrumenti nebūs pieejami tirdzniecībai 2019. gada 7. janvārī.

Pārējie vairāk kā 40+ valūtu pāri ir pieejami tirdzniecībai bez ierobežojumiem.

Ja tirdzniecību tikai sākat, aicinām to apgūt ar mūsu bezmaksas tirdzniecības apmācībām: klātienes semināri, ievadkurss Forex 101, mūsu ekspertu vebināri un jaunākā analītika.

Atgādinām, ka pastāv augstāks risks, paturot atvērtas pozīcijas vai atliktos darījumus uz brīvdienu periodu. Norādītās izmaiņas vēl var tikt mainītas no iesaistīto biržu vai likviditātes nodrošinātāju puses.

Ar cieņu
Admiral Markets