Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Izmaiņas tirdzniecības nosacījumiem BTCUSD un ETHUSD CFD

Novembris 28, 2017 09:40

Sveicināti!

Sākot ar pirmdienu, 2017. gada 11. decembri, plkst. 00:00 pēc Latvijas laika, spēkā stāsies tirdzniecības nosacījumu izmaiņas diviem lielākajiem kriptovalūtu CFD - BTCUSD un ETHUSD.

1. Paaugstināts pozīcijas apjoma limits

Līdzšinējais pozīciju apjoma maksimālais ierobežojums 10,000 EUR (vai ekvivalents) tiks palielināts līdz 40,000 EUR priekš BTCUSD un līdz 20,000 EUR priekš ETHUSD. Jaunie ierobežojumi netiks summēti savā starpā vai arī kombinācijā ar citu kriptovalūtu CFD neizmantoto 10,000 EUR limitiem. Izmaiņas palīdzēs atvērt būtiski lielākas pozīcijas uz Bitcoin un Ether CFD.

2. Paaugstināts BTCUSD maksimālais kredītplecs un ieviesta daudzpakāpju kredītpleca sistēma

BTCUSD maksimālais kredītplecs tiks paaugstināts no 1:5 līdz 1:10. Papildus tam tiks ieviesta sekojoša daudzpakāpju kredītpleca sistēma:

2.1. BTCUSD

Nosacītā pozīcijas vērtība konta valūtā

Kredītplecs

EUR, USD, CHF

GBP

Līdz 5,000

Līdz 4,000

1:10

5,000 - 25,000

4,000 - 20,000

1:5

Virs 25,000

Virs 20,000

1:2

2.2. ETHUSD

Nosacītā pozīcijas vērtība konta valūtā

Kredītplecs

EUR, USD, CHF

GBP

Līdz 15,000

Līdz 11,000

1:5

Virs 15,000

Virs 11,000

1:2

3. Atcelta tirdzniecība nedēļas nogalēs

Sakarā ar likviditātes nodrošinātāja maiņu uz tādu, kurš patlaban nenodrošina tirdzniecību nedēļas nogalēs, turpmāk BTCUSD un ETHUSD tirdzniecībai būs pieejami laikā no pirmdienas, 00:05 (EET) līdz piektdienai, 23:59 (EET).

4. Mainītas SWAP vērtības

Darījuma virziens

Procentu likme gadā

BTCUSD

ETHUSD

Pirkt

-30%

-50%

Pārdot

-30%

-50%

5. Mainīti līgumu apjomi, minimālais tirdzniecības solis un maksimālais tirdzniecības apmērs.

Sākot ar iepriekšminēto datumu un laiku, BTCUSD un ETHUSD līgumu parametri būs sekojoši:

Parametrs

BTCUSD

ETHUSD

Līguma apjoms

1 BTC

1 ETH

Minimālais tirdzniecības apjoms

Tirdzniecības apjoma solis

Maksimālais līguma apjoms

10 BTC

10 ETH

Lūdzu, ievēro!

Visas atvērtās BTCUSD, un ETHUSD pozīcijas tiks slēgtas pēc pēdējās tirgus cenas piektdien, 2017. gada 8. decembrī, plkst. 23:59, pirms sistēmu maiņas nākamās nedēļas laikā. Arī BTCUSD un ETHUSD atliktie orderi tiks atcelti. Šie pasākumi nepieciešami, lai pārņemtu jaunos līgumu parametrus.

Minētās izmaiņas iezīmē pirmo soli, pārceļot mūsu kriptovalūtu CFD instrumentus no biržu likviditātes ar ciešiem apjomu ierobežojumiem un zemu izpildes kvalitāti uz atvasināto instrumentu likviditāti, kas ļauj attīstīt šo biznesa virzienu, saglabājot augstus izpildes kvalitātes standartus.

Jautājumu gadījumā par mūsu pakalpojumiem, aicinām sazināties ar klientu apkalpošanas speciālistiem.

Un neaizmirstiet...

Kriptovalūtas ir ekstrēmi svārstīgas un salīdzinoši nelikvīdas, tāpēc tās ir ļoti neērtas īstermiņa tirdzniecībai. Esam novērojuši, ka vairums mūsu klientu labprātāk izmanto "buy and hold" stratēģiju, cenšoties gūt peļņu uz spēcīgo tendenču rēķina šajos tirgos.

Ja meklējat īstermiņa tirdzniecības iespējas, aicinām iepazīties ar mūsu pamata instrumentiem: Forex, indeksu un izejvielu CFD. Šiem instrumentiem iespējams izvēlēties piemērotāko kredītplecu un piemērot plašu īstermiņa stratēģiju klāstu, ieskaitot skalpēšanu, tirdzniecību dienas un ilgākā termiņā. Aicinām izvēlēties piemērotāko instrumentu savām tirdzniecības vēlmēm!

Ar cieņu

Admiral Markets