Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Kriptovalūtu CFD: Jauni instrumenti un tirdzniecība nedēļas nogalēs

Oktobris 01, 2018 10:55

Crypto kriptovalūtu Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Ripple, Stellar Lumens, Eos, Dash, Litecoin, Monero, Zcash CFD

Sveicināti!

Ar prieku informējam, ka mūsu Trade.MT5 piedāvājums tikko kļuvis vēl labāks. Esam iekļāvuši tajā sekojošus instrumentus:

  1. Jaunus kriptovalūtu CFD pārus ar ASV dolāru: Eos, Stellar Lumens un Ethereum Classic.
  2. Kriptovalūtu CFD pārus ar eiro visām jau esošajām un jaunajām bāzes kriptovalūtām: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Ripple, Stellar Lumens, Eos, Dash, Litecoin, Monero un Zcash.
  3. Kriptovalūtu kross pāru CFD: visas iepriekš minētās kriptovalūtas pret Bitcoin.

Taču interesantākais šajā jaunajā piedāvājumā ir tas, ka kriptovalūtu CFD tirdzniecībai pieejami 24 stundas 7 dienas nedēļā, tieši tāpat, kā attiecīgais tirgus. Tas attiecas uz EUR un cross kotācijām, savukārt ar USD saistīto pāru tirdzniecība joprojām notiks piecas dienas nedēļā.

Jaunais piedāvājums šobrīd prioritārā kārtā pieejams tikai klientiem ar statusu "Profesionāls klients", un klientiem ar statusu "Privāts klients" kļūs pieejams pēc pāris nedēļām, par ko informēsim atsevišķi. Tikmēr visiem klientiem, neatkarīgi no statusa, ir iespēja izmēģināt jaunos instrumentus un 24/7 režīma tirdzniecības sniegtās iespējas Trade.MT5 demo kontos.

Papildus tam, esam uzlabojuši ķīlas prasības Monero pret ASV dolāru CFD (XMRUSD). Klienti ar statusu "Profesionāls klients" var tirgot šo instrumentu, izmantojot 1:5 kredītplecu.

Apkopojot šo visu – tagad kriptovalūtu CFD piedāvājums ietver:

  • plašu tehnoloģiski attīstītāko un populārāko kriptovalūtu monētu klāstu;
  • iespēju pārdot visus kriptovalūtu pārus un gūt peļņu arī no vērtības krituma;
  • Konkurētspējīgus spredus, zemas finansēšanas izmaksas un nulles komisijas;
  • Līdzekļu aizsardzību saskaņā ar stingriem klientu līdzekļu aizsardzības noteikumiem;
  • Kredītplecu 1:2 klientiem ar statusu "Privāts klients" un līdz pat 1:5 klientiem ar statusu "Profesionāls klients";
  • 24/7 tirdzniecību eiro un Bitcoin pāros, bez nedēļas nogales cenu pārrāvuma riska.


Ar detalizētāku jauno instrumentu informāciju, lūdzu, iepazīstieties sadaļā Līgumu specifikācijas un, jebkuru jautājumu gadījumā, nekautrējieties sazināties ar mums!

Ar cieņu
Admiral Markets