Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Kriptovalūtu CFD uzlabojumi: 2019. gada 15. jūlijs

Jūlijs 12, 2019 13:45

Kriptovalūtu CFD

Sveicināti!

Lūdzu, ņemiet vērā, ka sakarā ar biržas plānoto tirdzniecības pārtraukumu, kriptovalūtu CFD tirdzniecība pirmdien, 2019. gada 15. jūlijā, būs slēgta uz 4 līdz 9 stundām no 00:05 līdz 09:00 pēc MetaTrader un Latvijas laika zonas.

Jūsu darījumi netiks aizvērti vai likvidēti, bet jums nebūs iespējas norādītajā laikā tos aizvērt vai rediģēt.

Norādītās tirdzniecības laiku izmaiņas var mainīties, balstoties uz biržas vai likviditātes sniedzēju apstākļiem.

Meklējat citus finanšu instrumentus, kurus tirgot? Forex tirgus ir atvērts 24 stundas dienā un 5 dienas nedēļa, un Admiral Markets piedāvā mūsu labākos tipiskos spredus populārākajiem valūtu pāriem: tikai 0,6 punkti EUR/USD, 0,9 punkti USD/JPY un 1,0 punkts GBP/USD. Uzzināt vairāk.

Ar cieņu,

Admiral Markets

Admiral Markets