Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Kriptovalūtu tirdzniecība nedēļas nogalēs un jauni instrumenti “privātajiem klientiem”

Novembris 08, 2018 09:39

Bitcoin kriptovalūtu CFD tirdzniecība

Sveicināti!

Ar prieku informējam par diviem uzlabojumiem kriptovalūtu CFD tirdzniecībā:

1. Tirdzniecība nedēļas nogalēs kriptovalūtu CFD ar ASV dolāru

Sākot ar šo nedēļu, visi kriptovalūtu CFD ar ASV dolāru (BTC/USD, ETH/USD, u.t.t.) būs pieejami tirdzniecībai 24/7.

Šīs izmaiņas ļaus maksimāli izmantot tirdzniecības nedēļu, sniedzot iespēju tirgot šos aizraujošos instrumentus laikā, kad citi tirgi ir slēgti. Šādā veidā tiks novērsti nedēļas nogalēs veidojošies cenu pārrāvumi.

2. Klientiem ar statusu "Privāts klients" kļūst pieejami kriptovalūtu CFD ar Eiro, EOS, XLM un ETC, kā arī cross pāri ar Bitcoin

Klientiem ar statusiem "Profesionāls klients" un "Privāts klients" tirdzniecībai būs pieejami sekojoši kriptovalūtu CFD:

Pāri ar Eiro un Bitcoin cross pāri

Pāri ar Eos (EOS), Stellar Lumens (XLM) un Ethereum Classic (ETC)

Šos jaunos instrumentus jums ir iespēja sākt tirgot jau šodien!

Ar cieņu
Admiral Markets