Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Par grozījumiem Admiral Markets noteikumos un cenrādī

Jūlijs 10, 2015 12:32


Sveicināti,

Mēs ieviešam jaunu cenrādi, ko varēsiet apskatīt 27/07/2015 šeit.
Saskaņā ar vispārējo tirgus praksi, turpmāk komisijā tiks iekļauta arī daļa no izmaksām, kas mums ir jāmaksā maksājumu sistēmu nodrošinātājiem.
Mēs esam pārliecināti, ka mūsu kopējie maksājumi saglabājas konkurētspējīgi, un mūsu mērķis arī turpmāk saglābāt zemu komisiju lielumu.

Sofort:
Papildināšana - 0, Noņemšana - Bezmaksas

Smartpay:
Papildināšana- 0.9%, Noņemšana - 0.9%

Nets (Estcard):
Papildināšana- 1.5% , Noņemšana - 0.9%

Neteller:
Papildināšana- 1.5%, Noņemšana - 0.9%

Skrill:
Papildināšana- 2%, Noņemšana - 0.9%

Lūdzu ņemiet vērā, ka jaunās cenas stāsies spēkā no 27/07/2015.
Ja komisiju izmaiņas rada jautājumus, dodiet ziņu 15 kalendāro dienu laikā no šī paziņojuma saņemšanas dienas.


Ar cieņu,

Admiral Markets