Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Tirgo Slack ar Admiral Markets!

Jūnijs 21, 2019 09:11

SLACK

Ceturtdien, 20. jūnijā, Slack publicēja savas akcijas Ņujorkas Fondu biržā ar simbolu #WORK.

Uzsākoties tirdzniecības sesijai, Slack akciju cena bija 38,5$ un uzņēmuma kopējā kapitalizācija virs 23$ miljardiem. Tas ir būtiski vairāk, kā provizoriskās kapitalizācijas prognozes - ap 16$ miljardiem.

Slack ieņēmumi 2018. gadā palielinājās par vairāk kā 80% līdz 400$ miljoniem un aprīļa beigās Slack piesaistīja 1,2$ miljardus no privātiem investoriem.

Kā jūs varat piedalīties?

Priecājamies paziņot, ka Admiral Markets piedāvā Slack akcijas mūsu Invest.MT5 tirdzniecības kontā!

No 2019. gada 20. jūnija Slack akcijas ir pieejamas investīcijām visiem Admiral Markets klientiem ar Invest.MT5 tirdzniecības kontu.

Ar Invest.MT5 treideri var izvēlēties tūkstošiem akciju un ETF no 15 lielākajām pasaules biržām, izmantojot MetaTrader 5.

Kāpēc investēt ar Invest.MT5?

  • Atveriet tirdzniecības kontu ar minimālo depozītu tikai no 1€, un investējiet akcijās no 0,01$ par akciju ar minimālo darījuma komisiju tikai no 1$ ASV akcijām.
  • Piekļuve bezmaksas reāllaika tirgus datiem bez aizturēm un papildu izmaksām.
  • Radiet pasīvu ienākumu plūsmu no dividenžu maksājumiem.
  • Izmantojiet pasaulē plaši atzīto MetaTrader 5 multi-aktīvu tirdzniecības platformu.

Pieslēdzieties Treidera kabinetam, lai atvērtu Invest.MT5 tirdzniecības kontu.

Invest.MT5