Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Tirdzniecības laikā izmaiņas, dēļ vasaras laika maiņas

Oktobris 10, 2016 12:02

Sveicināti!

Vēlamies jūs informēt, ka nedēļā no 31. oktobra uz 6. novembri, ikdienas tirdzniecības pārtraukumi notiks par stundu ātrāk. Tas nozīmē, ka tirdzniecība tiks atvērta un aizvērta stundu ātrāk.

Šīs pagaidu izmaiņas ir nepieciešamas, jo ASV pāriet uz ziemas laiku, vienu nedēļu vēlāk nekā Eiropa.

Lūdzams iegaumēt, ka Forex tirdzniecības atvēršanās laiks ( Pirmdien 00:15 EET) un aizvēršanās laiks (Piektdien 23:00 EET) netiks ietekmēts, šo izmaiņu dēļ.

Ar cieņu
Admiral Markets