Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Tirdzniecības laiku izmaiņas saistībā ar gaidāmajām brīvdienām Japānā

Jūlijs 21, 2020 10:01

Tirdzniecības laiku izmaiņas saistībā ar gaidāmajām brīvdienām Japānā

Sveicināti,

Saistībā ar gaidāmajām brīvdienām Japānā ceturtdien un piektdien, no 23. jūlija līdz 24. jūlijam Japānas biržā kotētās akcijas un akciju CFD tiks slēgti tirdzniecībai.

Ar cieņu,


Admiral Markets

MetaTrader: Supreme Edition Plugin

Vai zināji, ka Admiral Markets piedāvā uzlabotu MetaTrader tirdzniecības programmas versiju? Tagad Jums ir iespēja tirgot MetaTrader 4 un MetaTrader 5 tirdzniecības programmās kas piedāvā uzlabotus analītikas un tirdzniecības darījumu pārvaldības rīkus. Piemēram, korelācijas matrica, kas ļaus reāllaikā pārliecināties par dažādu instrumentu cenas savstarpējo korelāciju. Tāpat MetaTrader uzlabotājā Supreme Edition versijā atradīsiet daudzus citus noderīgus rīkus, tajā skaitā Mini Termināli, kas ļaus optimizēt tirdzniecības darījumu atvēršanu un sekošanu to izpildei. Lai bez maksas lejupielādētu MetaTrader uzlabotās Supreme Edition tirdzniecības programmas, vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera.

 Tirdzniecības laiku izmaiņas jūnijā