Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Tirdzniecības laiku izmaiņas Vācijas Vienotības dienā, 2019. gadā

Septembris 30, 2019 13:04

Vienotibas diena

Lūdzu, ņemiet vērā, ka saistībā ar Vācijas Vienotības dienu, 2019. gada 3. oktobrī nebūs pieejama Vācijas akciju un ETF tirdzniecība, kā arī Vācijas akciju, indeksu un ETF CFD tirdzniecība.

Neskatoties uz to, varat tirgot citus instrumentus, piemēram, Forex, izejvielu un kriptovalūtu CFD.

Ja finanšu instrumentu tirdzniecība jums ir jaunums, aicinām iepazīties ar mūsu izglītojošo rakstu sadaļu, YouTube kanālu un arī reģistrēties bezmaksas ievadsemināram!

seminari