Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Pāreja no vasaras laika un tirdzniecības laiku izmaiņas

Oktobris 13, 2020 15:03

Pāreja no vasaras laika un tirdzniecības laiku izmaiņas

Sveicināti,

Lūdzu, ņemot vēra, ka saistībā ar pāreju no vasaras laika, periodā no 2020. gada 25. oktobra līdz 1. novembrim ASV tirgus tiks atvērts stundu ātrāk.

Šīs īslaicīgās laika nobīdes iemesls ir skaidrojams ar to, ka Eiropas pāreja no vasaras laika notiks nedēļu ātrāk kā ASV. Forex tirdzniecības darba laiks pirmdien, 26. oktobrī (00:05 EET) netiks ietekmēts. Savukārt piektdien, 30. oktobrī tirgus tiks slēgts plkst. 22:59 (EET).

Tirdzniecības laiki metālu cenas starpības līgumiem (CFD) un ASV tirgus CFD (piemēram, indeksiem un izejvielām), pirmdienā tiks nobīdīti vienu stundu atpakaļ.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka augstāk minētie tirdzniecības laiki var tikt pakļauti izmaiņām atkarībā no biržas un attiecīgajiem likviditātes nodrošinātājiem - tirdzniecības laikus arī var ietekmēt pirms tirgus slēgšanas noteikumi.

Ar cieņu,

Admiral Markets


MetaTrader: Supreme Edition Plugin

Vai zināji, ka Admiral Markets piedāvā uzlabotu MetaTrader tirdzniecības programmas versiju? Tagad Jums ir iespēja tirgot MetaTrader 4 un MetaTrader 5 tirdzniecības programmās, kas piedāvā uzlabotus analītikas un tirdzniecības darījumu pārvaldības rīkus.

MetaTrader Supreme Edition atradīsiet, piemēram, darījumu izpildes un pārraudzības optimizācijas rīku "mini terminal", finanšu instrumentu savstarpējās "korelācijas matricu" un daudzus citus noderīgus instrumentus ērtākai tirdzniecībai

Lai bez maksas lejupielādētu kādu no MetaTrader uzlabotajām Supreme Edition tirdzniecības programmām, vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera.

Pāreja no vasaras laika un tirdzniecības laiku izmaiņas MT5SE