76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.

Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība CySEC fca

Korporatīvās vērtības

  • Atbalstam panākumus. Mēs uzskatām, ka ikviens rada savus panākumus. Mūsu uzdevums ir dot viņiem instrumentus un zināšanas, lai sasniegtu savus mērķus.
  • Godīga tirdzniecība. Mēs atzīstam, ka mums ir pienākums veikt uzņēmējdarbību ētiski un atklāti, lai izveidotu uzticēšanos finanšu pakalpojumu tirgū.
  • Globālā perspektīva. Mūsu mērķis ir izveidot vienotu piekļuvi plašam finanšu instrumentu klāstam, neatkarīgi no ģeogrāfiskās atrašanās vietas, kā arī attīstīt finanšu instrumentu lietotāju sabiedrību un komunikāciju.
  • Tas ir vienkārši. Mēs visu izskaidrojam skaidri un tieši, vienkāršā latviešu un krievu valodā, nevis finanšu žargonā. Mēs atklājam visas tehnoloģijas ko izmantojam.
  • Ētikska klientu izvēle. Mēs pilnībā ievērojam FCA piemērotības testu, un pat noraidām perspektīvu klientu, ja mēs uzskatām, ka mūsu pakalpojumi nav tam piemēroti.
  • Aizsardzība daudzām lietām. Mēs daram visu iespējamo, lai saglabātu mūsu klientu aktīvus un tirdzniecības kapitālu. Ja mūsu klienti neaug, neaugam arī mēs.
  • Rūpīgi un uzcītīgi. Mēs darbojamies ar nemainīgi augstu standartu, izmantojot augstākās tehnoloģijas. Mūsu mērķis ir dot iespēju mūsu klientiem, lai droši un rentabli tirgotu globālajā tirgū.
  • Vienmēr skatāmies uz priekšu. Mēs ticam inovācijām. Mūsu izpētes, izstrādes un IT struktūrvienības vienmēr meklē veidus, kā uzlabot mūsu programmatūru, kā arī mūsu pakalpojumus klientiem.