76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.

Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība CySEC fca

Kriptovalūtu Bubble-O-metrs

Ar kriptovalūtu Bubble-O-metra palīdzību iespējams salīdzināt Bitcoin ar citām kriptovalūtām. Šāds rīks var būt noderīgs, salīdzinot un novērtējot aktīvus ar mērķi - noteikt visvairāk pārvērtētākos un visnenovērtētākos instrumentus.

UZZINIET VAIRĀK PAR KRIPTOVALŪTU BUBBLE-O-METRU!

Kas ir kriptovalūtu Bubble-O-metrs un kā tas darbojas?

Bubble-O-metrs ir vienkāršs un efektīvs veids, kā iegūt ātru kriptovalūtu cenu analīzi. Tas var palīdzēt saprast, kā vērtēt kriptovalūtas kopumā. Ar šī rīka palīdzību iespējams salīdzināt citu kriptovalūtu cenas attiecībā pret Bitcoin, izmanojot piedāvājuma koriģētās cenas PKC (Supply-Adjusted Price - SAP) un apjoma koriģētās cenas AKC (Volume-Adjusted Price - VAP).

PKC cena norāda, kāda būtu X monētas cena, ja tās publiskais apgrozījuma piedāvājums būtu vienāds ar Bitcoin.
AKC cena norāda, kāda būtu X monētas cena, ja tās tirdzniecības apjoms būtu vienāds ar Bitcoin.

PKC / AKC attiecība ir monētas iespējamā "burbuļa" pamatrādītājs - jo augstāks tas ir, jo lielāka ir varbūtība, ka monēta attiecībā pret Bitcoin ir pārvērtēta.

Rindu apzīmējums pēc krāsām ir sekojošs:

Sarkana = SAP / VAP > 100%
Zaļa = PKC / AKC <100%

Papildus norādīts arī 24 stundu likviditātes rādītājs, kas atspoguļo monētas tirgus kapitalizācijas attiecību pret dienas tirdzniecības apjomu.

Lai mazinātu Bitcoin ietekmi aprēķinos, iespējams pielāgot slīdrādi lapas augšpusē.

Ir vai nav - kriptovalūtu burbulis?

Analizējot kriptovalūtu tirgu, ir skaidri redzams, ka sevi pierādījuši instrumenti kā, piemēram, Bitcoin un Ethereum, kuri iezīmē potenciālās peļņas standartu, bieži var izrādīties pārlieku dārgi. Taču tirgū ir pieejamas tūkstošiem vēl lētākas monētas par daudz pievilcīgākām cenām.

Vairums treideru kriptovalūtas iepazina pavisam nesen - tikai 2017. gadā. Tāpēc nepieredzējušam treiderim ir vienkārši nokļūt "cenu slazdā" un nopirkt monētu, kas šķiet lēta, pilnībā ignorējot ekonomikas pamata rādījumus kā, piemēram, monētu nodrošinājumu.

Tā rezultātā kriptovalūtu tirgi tiek pārvērtēti, dažādu kriptovalūtu kapitalizācijai strauji sasniedzot miljardus dolāru vērtību!

Bubble-O-metra mērķis ir norādīt uz monētām, tanī skaitā arī top 10 monētām, kuras, salīdzinājumā ar Bitcoin, ir tik ļoti pārvērtētas, ka tās var kļūt tikpat vai pat vēl vairāk spekulatīvas kā Bitcoin.

Vai mēs šobrīd piedzīvojam kriptovalūtu burbuli? To pateiks tikai laiks. Mūsu kriptovalūtu rīks palīdz ievērot tās kriptovalūtas, kuras ir vairāk pārvērtētas nekā citas.

Vēl papildus, ar šo rīku iespējams analizēt Bitcoin cenu attiecībā pret citām kriptovalūtām, kā arī meklēt salīdzinoši ar Bitcoin viszemāk novērtētās kriptovalūtas.

KRIPTOVALŪTU CFD PIEDĀVĀJUMS

Mēs piedāvājam kriptovalūtu CFD tirdzniecību pasaulē populārākajās tirdzniecības programmās - MetaTrader 4 un MetaTrader 5. Jums ir iespēja tirgot kriptovalūtu CFD ar kredītplecu līdz pat 1:5 un iespēju atvērt pārdošanas darījumus uz visiem instrumentiem piedāvājumā! Papildus tam, vairums no pamatā esošo kriptovalūtu CFD mūsu Bubble-O-metrā atrodami ar atzīmi “zaļšs” vai tuvu tam!

Lūdzu, ņemiet vērā, ka kriptovalūtu CFD cenas, kā piemēram BTCEUR, ETHEUR un citas, ir ņemtas no īpašām kriptovalūtu biržām, kas nozīmē to, ka kriptovalūtu tirgu likviditāte ir tieši atkarīga no attiecīgo biržu orderu pieejamības. Kriptovalūtu biržas nav regulētas un nenodrošina ierasto finanšu regulu paredzēto aizsardzību. Kriptovalūtu tirgi vēl nav pilnveidoti un tie var būt ekstrēmi svārstīgi jebkurā brīdī un ar ierobežotu likviditāti. Kriptovalūtu biržu programmas var strādāt ar aizkavēm un pārtraukumiem, kurus var radīt virkne dažādu cēloņu. Ikvienam, kurš apsver iespēju tirgot vai investēt kriptovalūtu CFD, vajadzētu iegūt detalizētas jaunākās zināšanas par blokķēžu tehnoloģiju. Investīcijas kriptovalūtās un to tirdzniecībā ietver AUGSTU līdzekļu zaudēšanas risku dēļ tirgu svārstīguma, orderu izpildes izaicinājumiem un nozarei raksturīgiem traucējumiem, piemēram, "hard forks" šķelšanās gadījumiem, regulējošiem aizliegumiem, hakeru aktivitātēm, kriptovalūtu iegūšanas karteļu un citu ļaunprātīgu kriptovalūtu ekosistēmas dalībnieku aktivitātēm.