76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.

Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība CySEC fca

FRS sanāksme jau šonedēļ

Jūnijs 17, 2019 11:22

Īsumā par jaunumiem vietnē youtube:

Pagājušajā nedēļa valūtu tirgū atkal izmainījās noskaņojums. ASV dolārs atguva daļu zaudētās vērtības, lai gan neskaidrība par ekonomiskās situācijas attīstības prognozēm saglabājās, datiem turpinot uzrādīt izaugsmes palēnināšanos. Arī politiskā situācija neiedrošināja investorus, jo prezidents Tramps paziņoja par turpmāku attiecību saasināšanu, ja G20 samita laikā jūnija beigās neizdosies rast kopsaucēju ar Ķīnas prezidentu Sji Dzjiņpinu starptautiskās tirdzniecības jautājumā.

Akciju tirgos bija vērojama konsolidācija, investoriem izvēloties nepalielināt risku pirms FRS lēmuma. Pēdējos mēnešos ir pieaugušas prognozes par procentlikmju samazināšanu un investori ir pārliecināti par to, ka procentlikmes tiks samazinātas līdz septembra beigām.

ASV

Ekonomiskie dati ASV nebija skaidri. Daudz uzmanības tika pievērsta mazumtirdzniecības apjomu izaugsmei (3,2% gada laikā), kas minimāli samazinājās, salīdzinot ar iepriekšējā mēneša rezultātiem. Rūpnieciskās ražošanas apjomi palielinājās par 2% gada laikā un šī izaugsme jau bija labāka nekā aprīlī. Inflācija ASV ir 1,8% gada laikā, lai gan šādu ciparu tirgus dalībnieki jau prognozēja un tas neko nemainīja. Bezdarbnieka pabalsta pieteikumus iesniedza 222 tūkstoši cilvēku, kas ir mazliet vairāk nekā pagājušajā nedēļā.

Galveno ASV akciju indeksu vērtība mazliet palielinājās. Labāko rezultātu uzrādīja Nasdaq Composite, kura vērtība palielinājās par 0,7% un sliktāko rezultātu uzrādīja Dow 30, kura vērtība palielinājās tikai par 0,4%. S&P 500 akciju indekss piedzīvoja 0,5% augšupeju līdz 2887 punktiem. Kopumā valsts akciju tirgus svārstās ap visu laiku augstāko līmeni, lai gan ekonomiskais sentiments visu laiku pasliktinās. Tirgū ir daudz optimisma, bet jāatgādina, ka ilgtermiņa investoriem, kuri investēja 2018. gada sākumā, nav gandrīz nekādu ieguvumu, izņemot dažus procentus dividendēs. Šāda situācija ir nevēlama, ņemot vērā augsto tirgus sabrukuma risku, tāpēc investoriem jābūt īpaši uzmanīgiem.

ASV obligāciju ienesīguma atšķirība starp 2 un 10 gadu obligācijām mazliet palielinājās līdz 0,24%. ASV 10 gadu obligāciju ienesīgums ir saglabājies stabils un svārstās ap 2 gadu zemāko līmeni (2,1%), kas norāda uz tirgus piesardzību un spēcīgu drošu aktīvu pieprasījumu, kas bieži ir svarīgs nākotnes prognožu faktors. Interesanti, ka 10 gadu obligāciju ienesīgums ir zem FRS noteiktās procentlikmes (2,5%) un norāda uz investoru viedokli, ka FRS ir aizkavējies ar procentlikmju samazināšanu.

Eiropa

Galvenais valūtu pāris EUR/USD pārsvarā atspoguļoja ASV dolāra tendences un tirgus riska apetīti, atkāpjoties no 3 mēnešu augstāka līmeņa līdz 1,120. Ekonomiskie dati bija relatīvi stabili, bet neuzrādīja situācijas uzlabošanos. Eiropas ražošanas apjomi samazinājās par 0,4% nedēļas laikā un Vācijas inflācija bija tikai 1,4%. Interesanti, ka Vācijas 10 gadu obligāciju ienesīgums samazinājās līdz -0,25%, kas ir visu laiku zemākais līmenis un norāda uz investoru pieprasījumu pēc drošiem aktīviem, neskatoties pat uz cenu. EUR/USD tirdzniecības nedēļu noslēdza 1,1% zemāk.

Lielbritānija

Lielbritānijas mārciņas vērtība pret ASV dolāru samazinājās, galvenokārt pozitīva ASV dolāra pircēju noskaņojuma dēļ. Nebija nekādu jaunumu par "Brexit", jo šobrīd visa uzmanība tiek pievērsta jauna premjerministra ievēlēšanai. No 11 kandidātiem, viens no galvenajiem favorītiem ir Boriss Džonsonss, kurš ir "Brexit" atbalstītājs un viņa nominācija premjerministra amatam nebūtu laba zīme "mīkstam Brexit".

Neskatoties uz to, investoru sentiments nemaz nav tik negatīvs, bet drīzāk piesardzīgs, jo ievēlēt jaunu premjerministru vēl ir laiks līdz jūlija trešajai nedēļai. Lielbritānijas gada izaugsme bija 1,3%, rūpnieciskās ražošanas apjomi samazinājās par 1%, bet darba tirgus saglabājās spēcīgs. GBP/USD tirdzniecības nedēļu noslēdza 1,2% zemāk.

Japāna

Galvenais Āzijas valūtu pāris - USD/JPY - demonstrēja mierīgu noskaņojumu un svārstījās ap 4 mēnešu zemāko līmeni. Ekonomiskie dati bija relatīvi pozitīvi - valsts ekonomika uzrāda 2,2% izaugsmi gada laikā un arī banku aizdevumi pieauga par 2,2% gada laikā, bet rūpnieciskās ražošanas apjomi samazinājās par 1,1%. USD/JPY tirdzniecības nedēļu noslēdza 0,3% augstāk.

Ķīna

Ķīnas akciju indeksa Shanghai Composite vērtība pieauga par 1,9%. Arī Ķīna ekonomiskie dati nebija skaidri, lai gan kopējā tendence uzrādīja izaugsmes palēnināšanos. Ražošanas apjomi pieauga par 5%, investīcijas ilgtermiņa aktīvos arī pieauga par 5,6% gada laikā un abi rādītāji saskan ar tirgus dalībnieku prognozēm, savukārt mazumtirdzniecības apjomi palielinājās par 8,6%. Investori pievērsa uzmanību arī maija eksportu apjomam, kas palielinājās par 1,1% gada laikā un ir viens no galvenajiem argumentiem tirgus optimismam.

Izejvielu tirgus

Preču/izejvielu tirgū WTI tipa jēlnaftas cena samazinājās par 2,7% līdz 52,5$ par vienu barelu, lai gan ceturtdien tika uzbrukts naftas tankkuģim Tuvojas Austrumos, kas norāda uz iespējamu piedāvājuma samazināšanos. Metālu segmentā vara cena samazinājās par 0,2%, alumīnija cena palielinājās par 1,2%, bet dzelzs rūdas cena saglabājās 104$/t zonā.

Uzņēmuma apskats

Pagājušā nedēļa savus ceturkšņa rezultātus paziņoja ASV tehnoloģiju uzņēmums Broadcom, kurš ražo dažādus produktus tehnoloģijas sektorā, galvenokārt pusvadītājus un programmatūru datu centriem un citām infrastruktūrām. Uzņēmuma pusvadītāju segments atspoguļo 75% peļņas un uzņēmums aktīvi investē jaunos produktos un nākotnes tehnoloģijas, 2018. gadā uzrādot 3,8$ miljardu tēriņus attīstībai un patentiem.

Pēdējā ceturksnī Broadcom ģenerēja 5,5$ miljardus ieņēmumos, kas ir mazliet mazāk par tirgus dalībnieku gaidītajiem 5,7$ miljardiem. Salīdzinot ar iepriekšējo ceturksni, ieņēmumu izaugsme bija 10%. Koriģētā peļņa par 1 akciju bija 5,21$ un saskaņā ar prognozēm. Uzņēmuma vadītāji paziņoja arī savas prognozes 2019. gadam un aktīvi darbojās, lai atgrieztu kapitālu saviem investoriem - 2018. gadā Broadcom atpirka akcijas 7,3$ miljardu vērtība un izmaksāja 3$ miljardus dividendēs.

Pēc paziņojuma Broadcom akciju cena samazinājās par 5,5% līdz 265$ un tagad atrodas gandrīz turpat, kur pirms 12 mēnešiem. Uzņēmums izmaksā dividendes, kuru ienesīgums šobrīd ir 3,8%.

Šonedēļ

Šī nedēļa iesāksies mierīgi un pirmdien nav gaidāmi svarīgi jaunumi. Otrdien investori sagaida Eiropas inflācijas rādītājus un Vācijas ZEW indeksu. Trešdien uzzināsim Japānas starptautiskās tirdzniecības datus, Lielbritānijas inflācijas datus un vakarā ieplānota FRS sanāksme un paziņojums par procentlikmēm. Ceturtdien notiks Japānas un Lielbritānijas centrālo banku sanāksmes, lai gan būtiskas izmaiņas netiek prognozētas. Piektdien tiks paziņoti ražošanas sektora provizoriskie PMI indeksi.

ETF

Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, pievērsiet uzmanību sekojošam:

  1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot jebkuru finanšu instrumentu.
  2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
  3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz paša autora viedokli.
  4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
  5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi saistīti ar pagātnes rezultātiem u nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
  6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām, vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
  7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam turpmākam sniegumam. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt, un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
  8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.

Kredītpleca produkti (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus.