76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.

Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība CySEC fca

Netflix paziņo 2. ceturkšņa reztulātus

Jūlijs 22, 2019 12:43

Īsumā par jaunumiem vietnē youtube:
Spied ABONĒT!

Pagājušajā nedēļā finanšu tirgi bija salīdzinoši mierīgi un ASV dolāra vērtība svārstījās ap 200 dienu slīdošo vidējo. Investori izvērtēja Centrālo banku komentārus, kuri liecināja par turpmāku ekspansīvu monetāro politiku, zemākām procentu likmēm un papildu ekonomikas stimulu. Tirgus dalībnieki uzskata, ka ECB mazāk uzmanību pievērsīs inflācijai, cenšoties uzturēt izaugsmi, kamēr ASV Centrālās bankas vadītāji komentēja, ka procentu likme diez vai tiks samazināta par 50 bāzes punktiem.

Neskatoties uz to, investori ir pārliecināti, ka ASV procentu likmes samazinās par vismaz 0,25%. Ģeopolitiskā situācija arī īsti neuzlabojās, saglabājoties ASV konfliktiem ar Ķīnu un Irānu.

ASV

Kopumā ASV dati bija neskaidri. Mazumtirdzniecības izaugsme bija 3,4% gada laikā, kas saskanēja ar investoru prognozēm. To pašu nevarētu teikt par ražošanas sektora rādītājiem, kuri bija krietni sliktāki par tirgus prognozēm. Ražošanas sektorā var izjust būtisku izaugsmes palēnināšanos, ko pārsvarā izskaidro ar starptautisko situāciju un sarūkošiem tirdzniecības apjomiem.

Nekustamo īpašumu tirgū nebija daudz labu ziņu: jaunu būvprojektu un būvniecības atļauju skaits arī nesakrita ar prognozēm. Viens no pozitīvajiem rādītājiem ASV ekonomikā bija uzņēmumu noskaņojuma aptauja, kas Filadelfijā un Ņujorkā uzrāda būtisku "lēcienu" labvēlīgā teritorijā, kaut gan iepriekšējā mēnesī šie rezultāti bija ļoti švaki, tāpēc ir par agru pārliecinoši spriest par būtisku uzlabojumu uzņēmumu noskaņojumā. Bezdarbnieka pabalsta pieteikumu skaits pieauga no 209 līdz 216 tūkstošiem.

Galvenie ASV akciju indeksi piedzīvoja nelielu korekciju no visu laiku augstākajiem līmeņiem. Mazāko lejupslīdi uzrādīja Dow 30 (-0,7%), kamēr gan Nasdaq Composite, gan S&P500 vērtība samazinājās par 1,2%. Neskatoties uz to, ASV akciju tirgi vēl arvien atrodas tuvu visu laiku augstākajiem līmeņiem, lai gan ekonomiskie dati un obligāciju tirgus tendences neatbalsta šādu situāciju un norāda uz pasliktinātu noskaņojumu gada otrajā pusē, tāpēc investoriem vajadzētu būt uzmanīgiem.

ASV obligāciju ienesīguma atšķirība starp 2 un 10 gadu obligācijām saglabājās 0,22% līmenī un atšķirība starp 3 mēnešu un 10 gadu obligācijām saglabājās negatīva -0,05% līmenī. Kopumā galvenais parāda instruments, 10 gadu obligācija, pagājušajā nedēļā uzrādīja vērtības pieaugumu un ienesīgums samazinājās līdz 2,05%, kas norāda uz pieprasījumu pēc drošākiem aktīviem.

Eiropa

Galvenais valūtu pāris EUR/USD atspoguļoja ASV dolāra noskaņojumu un svārstījās ap 1,120 atbalsta līmeni. Eiropas ekonomiskie dati sakrita ar iepriekšējo mēnešu datiem, bet neuzrādīja pazīmes par situācijas pasliktināšanos tālāk. Inflācija sasniedza 1,3% gada laikā, ZEW indekss Vācijā bija -24,5 punkti, bet Eiropā -20,3 punkti, norādot uz sliktu noskaņojumu uzņēmuma vadītāju lokā. EUR/USD tirdzniecības nedēļu noslēdza 0,4% zemāk

Lielbritānija

Lielbritānijas mārciņa tirdzniecības nedēļu noslēdza mazliet zemāk, lai gan trešdien tika sasniegts vairāku gadu zemākais līmenis. Galvenais iemesls bija neskaidrība ap "Brexit". Neskatoties uz to, lai mazinātu risku izstāties no ES bez vienošanās, Lielbritānijas parlaments izlēma paņemt atvaļinājumu oktobra beigās, samazinot iespēju, ka Lielbritānija varētu izstāties no ES bez vienošanās.

Tas investoriem sniedza devu optimisma un valūtu pāra vērtība pieauga. Tika paziņoti arī inflācijas dati (2,0%) un mazumtirdzniecības dati (3,8% izaugsme). Abi rādītāji saskanēja ar tirgus dalībnieku prognozēm. GBP/USD tirdzniecības nedēļu noslēdza 0,5% zemāk.

Japāna

Svarīgākā Āzijas pāra USD/JPY vērtība noslēdzās zem 108 punktu līmeņa. Japāna paziņoja jūnija inflācijas datus, kuri uzrādīja 0,7% cenu pieaugumu gada laikā un sakrita ar tirgus prognozēm. Uzzinājām arī eksporta apjomus un tie gada laikā ir samazinājušies par 6,7%, kas ir jau astotais mēnesis pēc kārtas ar sarūkošu eksportu. Kopumā ražošanas sektora rezultāti norāda, ka valsts uzņēmumi piedzīvo grūtības, kuras saistītas ar pieprasījuma kritumu visā pasaulē. USD/JPY tirdzniecības nedēļu noslēdza 0,1% zemāk.

Ķīna

Ķīnas galvenā akciju indeksa Shanghai Composite vērtība samazinājās par 0,2%. Tika paziņoti ļoti daudz ekonomiskie dati: gada IKP izaugsme samazinājās līdz 6,2%, bet ilgtermiņa investīcijas uzrādīja 5,8% pieaugumu, rūpnieciskās ražošanas apjomi pieauga 6,3% un mazumtirdzniecības apjomi pieauga par 9,8%. Visi rādītāji pārsniedza tirgus prognozes. Pagaidām šis ir vienīgais uzlabojums ekonomikas datos un nenozīmē būtiskas izmaiņas tendencēs, tāpēc nav nekādas steigas palielināt riskus.

Izejvielu tirgus

WTI tipa jēlnaftas cenas samazinājās par 7,4% līdz 55,8$ par barelu. Pat konflikti starp ASV un Irānu neizraisīja būtisku augšupeju naftas cenā. Metālu segmentā vara cena pieauga par 1,7%, alumīnija cena par 2,5%, bet dzelzs rūdas cena turpināja svārstīties ap 110$/t.

Uzņēmuma apskats - Netflix

Pagājušajā nedēļā otrā ceturkšņa finanšu rezultātus paziņoja ASV straumēšanas serviss Netflix. Šis labi zināmais uzņēmums nodrošina iespēju skatīties filmas, seriālus un citus šovus, kad viens lietotājs to vēlas. Netflix līdz šim ir bijis šī segmenta līderis, bet pēdējā laikā vadošās pozīcijas apdraud konkurenti. Sakaņā ar pēdējiem datiem, Netflix servisu izmanto 152 miljoni lietotāju visā pasaulē.

Otrajā ceturksnī Netflix uzrādīja 4,92$ miljardu lielu peļņu, kas saskanēja ar tirgus prognozēm. Koriģētā peļņa par vienu akciju bija 0,6$, salīdzinot ar prognozi 0,56$. Lietotāju skaita izmaiņas ir galvenais faktors, kuru vērā ņem investori. Otrajā ceturksnī tas pieauga par 2,7 miljoniem, bet investori gaidīja 5,1 miljona izaugsmi. Kamēr Netflix lietotāju skaits pieauga visā pasaulē, ASV skatītāju skaits samazinājās par 126 tūkstošiem, kas ir pirmais šāda veida kritums kopš 2011. gada. Šādu parādību kompānijas vadība skaidro ar pakalpojuma cenas pieaugumu. Taču, neskatoties uz to, Netflix vadība cer iegūt 7 miljonus jaunu lietotāju 3. ceturksnī.

Pēc finanšu rezultātu paziņošanas Netflix akciju cena samazinājās par 10% līdz 235$. Pēdējā gada laikā akciju cena ir nokritusi 12% zemāk. Kompānija neizmaksā dividendes un iegūto peļņu reinvestē jauna satura radīšanā.

Šonedēļ

Šī nedēļa iesāksies mierīgi un pirmdien nav ieplānoti svarīgi ekonomisko rādītāju paziņojumi. Otrdien investori pievērsīsies ASV nekustamo īpašumu tirgus datiem un trešdien lielāko ekonomiku provizoriskajiem PMI. Ceturtdien - ECB monetārās politikas jaunumi un preses konference. Piektdien tirugs dalībnieki izvērtēs ASV 2. ceturkšņa IKP izaugsmi.

Admiral MarketsAtruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, pievērsiet uzmanību sekojošam:

  1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot jebkuru finanšu instrumentu.
  2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
  3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz paša autora viedokli.
  4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
  5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi saistīti ar pagātnes rezultātiem u nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
  6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām, vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
  7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam turpmākam sniegumam. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt, un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
  8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.

Kredītpleca produkti (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus.