76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.

Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība CySEC fca

ASV akciju indeksi atkal sasniedz jaunus augstākos līmeņus!

Jūlijs 15, 2019 11:06

Īsumā par jaunumiem vietnē youtube:
Spied ABONĒT!

Pagājušajā nedēļā ASV dolāra volatilitāte (svārstīgums) saglabājās augsta, un ASV akciju indeksi sasniedza jaunus augstākos līmeņus. FRS vadītājs Pauels trešdien sniedza liecību ASV Finanšu pakalpojumu komitejai, kurā viņš saglabāja ekspansīvas monetārās politikas toni, kas izraisīja riskantu aktīvu augšupeju un ASV dolāra lejupslīdi. Tirgus dalībnieki ar 100% pārliecību prognozē, ka jūlija beigās ASV samazinās procentu likmes par 25 bāzes punktiem (0,25%).

ASV

ASV ekonomiskie dati bija apšaubāmi un nesniedza spēcīgus argumentus, kāpēc Centrālajai bankai vajadzētu samazināt procentu likmes. Inflācija gada laikā saglabājās 1,6% līmenī, bet, ja neskaitām degvielu, enerģiju un pārtiku, cenu izmaiņa bija 2,1% gada laikā, kas ir līdzīgi pēdējo 14 mēnešu rezultātiem un saskan ar FRS inflācijas mērķiem. Bezdarbnieka pabalsta pieteikumu skaits samazinājās no 221K līdz 209K un norādīja uz labvēlīgu noskaņojumu darba tirgū.

Investori ņēma vērā, ka ekonomiskie dati uzrāda ekonomikas izaugsmes palēnināšanos, bet ne tik būtisku, lai vajadzētu samazināt procentu likmes. FRS vadītājs Pauels norādīja, ka paaugstināta neskaidrība pasaules ekonomikā ir galvenais arguments, kāpēc vajadzētu samazināt procentu likmes.

Galvenie ASV akciju indeksi uzrādīja labus rezultātus: DJI30 vērtība pieauga par 1,5% un S&P500 vērtība pieauga par 0,8%. Interesanti, ka S&P indekss pirmo reizi vēsturē ir sasniedzis simbolisko 3000 punktu līmeni.

ASV obligāciju ienesīguma atšķirība starp 2 un 10 gadu obligācijām atgriezās 0,24% līmenī, lai gan atšķirība starp 3 mēnešu un 10 gadu obligācijām saglabājās negatīva (-0,03%). Kopumā viens no galvenajiem parāda instrumentiem, 10 gadu obligācijas,uzrāda palielinātu riska apetīti un obligāciju ienesīgums pieauga līdz 2,11% līmenim.

Eiropa

Galvenais valūtu pāris EUR/USD atspoguļoja investoru prognožu izmaiņas saistībā ar ASV monetāro politiku, kas paātrināja ASV dolāra lejupslīdi un EUR/USD valūtu pāra augšupeju. Ekonomiskie dati Eiropā saglabājās līdzīgi kā pēdējās nedēļās: Eiropas ražošanas apjomi samazinājās par 0,5% gada laikā un galveno ekonomiku (Vācija, Itālija, Francija) tendences saglabājās negatīvas. Gada inflācija Vācijā bija 1,6%, bet Francijā 1,2%, kas atbilst investoru prognozēm.

Tika paziņoti arī Eiropas Centrālās bankas monetārās politikas jaunumi: bankas dalībnieki diskutēja par palēninātu ekonomikas izaugsmi un iespējamu papildu monetārās politikas stimulu. Investoriem vajadzētu ņemt vērā, ka Eiropas Centrālā banka nākamajos mēnešos varētu paziņot par papildu stimulu, it īpaši, ja ekonomiskie dati turpina uzrādīt pašreizējās tendences. EUR/USD noslēdza tirdzniecības nedēļu 0,4% augstāk.

Lielbritānija

Lielbritānijas mārciņa nedēļas sākumā sasniedza 2 gadu zemāko punktu, lai gan ASV FRS "izglāba" mārciņu, kuras vērtība atlēca no 1,245 punktu līmeņa un nedēļa noslēdzās pozitīvi. Balstoties uz provizoriskām prognozēm, Boriss Džonsons būs nākamais Lielbritānijas premjerministrs, jo 75% no jau zināmajām balsīm ir viņa labā.

Džonsons atbalsta vēlmi izmainīt šī brīža vienošanos ar Eiropas Savienību, īpaši pievēršoties jautājumam par Īrijas robežu, kas ir bijis viens no galvenajiem šķēršļiem, lai apstiprinātu līgumu ar Lielbritānijas parlamentu. Galvenie ekonomiskie dati bija rūpnieciskās ražošanas apjomi, kuri gada laikā pieauga par 0,9%. GBP/USD tirdzniecības nedēļu noslēdza 0,4% augstāk.

Japāna

Svarīgākais Āzijas valūtu pāris USD/JPY turpināja svārstīties ap 108 punktu līmeni. Valūtu pāra vērtība uz brīdi aizskāra 109 punktu līmeni, bet FRS "maigais" tonis izraisīja lejupslīdi līdz 108 punktiem. Ekonomisko datu Japānā bija maz, bet lielākā daļa no tiem uzrādīja izaugsmes palēnināšanos. Rūpnieciskās ražošanas apjomi gada laikā samazinājās par 2,1%, vidējo algu līmenis nemainījās un komercbanku aizdevumi pieauga par 2,3%, bet neatbilda tirgus prognozēm. USD/JPY tirdzniecības nedēļu noslēdza 0,5% zemāk.

Ķīna

Galvenā Ķīnas akciju indeksa Shanghai Composite vērtība samazinājās par 2,7%. Jauni ekonomiskie dati: eksporta apjomi gada laikā samazinājās par 1,3% un tas ir jau 7. mēnesis pēc kārtas, kad tirdzniecības dati neuzrāda izaugsmi.

Papildu tam tika paziņoti arī naudas un aizdevumu tirgus dati, kuri uzrādīja pastāvīgu izaugsmi, lai gan nebija redzami valsts mēģinājumi stimulēt ekonomisko izaugsmi. Kopumā dati no Ķīnas saglabājas stabili, lai gan tie uzrāda pastāvīgu izaugsmes palēnināšanos.

Izejvielu tirgus

Izejvielu tirgū noskaņojums bija optimistisks un cenas pieauga. WTI tipa jēlnaftas cena pieauga par 5% līdz 60,4$ par barelu. Viens no galvenajiem augšupejas faktoriem bija FRS monetārā politika, jo zemākas procentu likmes stimulē naftas un naftas produktu patēriņu. Metālu segmentā vara cena pieauga par 1,2% nedēļas laikā, alumīnija cena pieauga par 2,3%, bet dzelzs rūdas cena saglabājās ap 110$/t.

Uzņēmuma apskats - PepsiCo

Pagājušajā nedēļā tika paziņoti viena no ASV lielākā ēdienu un dzērienu ražotāja PepsiCo ceturkšņa finanšu rezultāti. Šim uzņēmuma pieder vairāki brendi, piemēram, Pepsi, 7up, Lays, Doritos un Cheetos. PepsiCo ir dibināts 1965. gadā, kad apvienojās divi lieli uzņēmumi - Pepsi-Cola un Frito-Lay (labi pazīstams ar čipsiem un citiem saldumiem). Pēc tam PepsiCo paplašināja savu biznesu, pārpērkot mazākus pārtikas uzņēmumus ar labi zināmiem brendiem. Uzņēmums nodarbina ap 267 tūkstošiem cilvēku.

PepsiCo uzrādīja 16,5$ miljardu ieņēmumus šajā ceturksnī, kas pārsniedza tirgus prognozi (16,4$). Ieņēmumu izaugsme bija 2,2%, salīdzinot ar to pašu ceturksni iepriekšējā gadā, bet, ja neņem vērā valūtu kursu svārstību efektu, tad organiskā izaugsme bija 4,5%. Koriģētā peļņa par 1 akciju bija 1,54$, pārsniedzot 1,5$ tirgus prognozes. Papildu tam uzņēmuma vadība atjaunināja 2019. gada prognozes, lai gan atšķirības nebija būtiskas. Tiek prognozēts, ka ieņēmumu organiskā izaugsme būs ap 4% gada laikā, bet koriģētā peļņa samazināsies par 1%. Apmēram 8$ miljardi tiks atgriezti akcionāriem, no kuriem 5$ miljardi tiks izlietoti, lai izmaksātu dividendes, bet atlikušie 3 miljardi tiks izmantoti, lai atpirktu akcijas.

Pēc rezultātu paziņošanas PepsiCo akciju cena pieauga par 2% līdz 134$. Pēdējo 12 mēnešu laikā akciju cena ir pieaugusi par 20%. Uzņēmums izmaksā dividendes ar ienesīgumu ap 2,9%.

Šonedēļ

Šī nedēļa iesāksies ar svarīgiem datiem no Ķīnas: ekonomiskā izaugsme, investīcijas, rūpnieciskās ražošanas un mazumtirdzniecības apjomi. Otrdien uzzināsim Vācijas un Eiropas ZEW indeksu, kā arī tiks publiskoti ASV mazumtirdzniecības dati. Trešdien gaidāmi Lielbritānijas un Eiropas inflācijas dati. Ceturtdiena sāksies ar Japānas eksporta rezultātiem un vēlāk tiks paziņoti Lielbritānijas mazumtirdzniecības dati. Piektdienai vajadzētu būt salīdzinoši mierīgai, jo nav ieplānoti būtiski ekonomiskie jaunumi.

Akcijas un ETFAtruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, pievērsiet uzmanību sekojošam:

  1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot jebkuru finanšu instrumentu.
  2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
  3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz paša autora viedokli.
  4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
  5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi saistīti ar pagātnes rezultātiem u nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
  6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām, vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
  7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam turpmākam sniegumam. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt, un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
  8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.

Kredītpleca produkti (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus.