Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Tirgus analīze: vai FED samazinās procentu likmes?

Septembris 18, 2019 06:50

kalendarsAvots: Admiral Markets Forex kalendārs - 18.09.2019.

Šodien visa uzmanība tiks pievērsta FED procentu likmju lēmumam, bet jāņem vērā, ka svarīgs ir arī BoJ procentu likmju lēmums naktī uz ceturtdienu.

FED Watch Tool uzrāda, ka tirgus dalībnieki ar 80% iespējamību sagaida 25 bāzes punktu samazināšanu, bet, kādi būs jaunumi FED paziņojumā?

Vai FED "dot plot" signalizēs zemākas procentu likmes nākamajos 12-18 mēnešos? Kur atradīsies ekonomiskās prognozes, ņemot vērā ASV un Ķīnas tirdzniecības konfliktu?

Pēc jaunākajiem notikumiem Saūda Arābijā, kur uzbrukums naftas pārstrādes rūpnīcām apturēja 5% no pasaules naftas piedāvājuma un rezultējās lielākajā naftas cenas augšupejā (dienas ietvaros), kopš Līča kara 1991. gadā, īstermiņā varētu pieaugt ASV inflācija.

Lai gan varētu sagaidīt, ka FED ņems vērā ne tikai ASV, bet arī pasaules ekonomisko izaugsmi, pieaugoša inflācija Amerikas Centrālo banku atstāj ar dilemmu.

Tāpēc ir grūti paredzēt, kurā virzienā USD/JPY dosies pēc FED lēmuma, bet mēs uzskatām, ka "dovish" nostāja (ekspansīva monetārā politika) varētu izraisīt USD/JPY lejupslīdi.

Droši vien vajadzēs sagaidīt arī BoJ paziņojumu, bet mūsu pieņēmums ir, ka pagājušajā nedēļā galvenais USD/JPY augšupejas iemesls nebija ASV un Ķīnas tirdzniecības attiecību uzlabošanās.

Finanšu tirgos virmoja baumas, ka Japānas Centrālā banka plāno samazināt procentu likmes vēl dziļāk negatīvajā teritorijā. Tas ir viens no galvenajiem soļiem, ko var BoJ var spert, bet jāņem vērā, ka Centrālajai bankai vajadzēs papildu pasākumus negatīvu seku novēršanai.

Ņemot to vērā, ja nu tomēr BoJ nesamazina procentu likmes, USD/JPY varētu noslīdēt atpakaļ līdz 107,00 un pat zemāk.

Kamēr cena atrodas zem 108,50/109,00, mēs uzskatām, ka "bilde" D1 grafikā ir bearish, un lejupslīde zem 105,80 varētu izraisīt papildu pārdošanas impulsu līdz 105,00 reģionam:

USDJPYAvots: Admiral Markets MT5SE, USD/JPY, D1. Datu diapazons no 2018. gada 18. jūnija līdz 2019. gada 17. septembrim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

2014. gadā USD/JPY valūtas kurss palielinājās par 13,7%, 2015. gadā tas palielinājās par 0,5%, 2016. gadā atkal samazinājās par 2,8%, un arī 2017. un 2018. gadā tas samazinājās, respektīvi par 3,6% un 2,7%. Pēc 5 gadiem USD/JPY vērtība ir palielinājusies par 4,1%.

AM

Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, pievērsiet uzmanību sekojošam:

  1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot jebkuru finanšu instrumentu.
  2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
  3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz paša autora viedokli.
  4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
  5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi saistīti ar pagātnes rezultātiem u nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
  6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām, vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
  7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam turpmākam sniegumam. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt, un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
  8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.

Kredītpleca produkti (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus.