Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Tirgus analīze: FED samazina procentu likmes

Septembris 20, 2019 07:37

zelts 999

kalendarsAvots: Admiral Markets Forex kalendārs - 20.09.2019.

Lai gan pēc FED lēmuma zelta cena samazinājās un stabilizējās zem 1500$, mūsu vidējā termiņa perspektīva saglabājas augšupejoša.

Tā kā nedēļas beigās nav daudz ekonomisko jaunumu, apskatīsim FED lēmuma specifikas un kā tas tuvākajā laikā varētu ietekmēt zelta cenu.

Tātad kā jau tirgus dalībnieki prognozēja, FED samazināja procentu likmes par 25 bāzes punktiem (līdz 1,75-2% diapazonam), bet par 30 bāzes punktiem tika samazināta IOER likme, lai atvieglotu finansēšanas grūtības īstermiņa aizdevumu tirgos, kas nedēļas sākumā norādīja uz kredītu krīzi un finanšu stresu, radot labvēlīgus apstākļus zelta cenas augšupejai. FED vadītājs Pauels preses konferences laikā izteicās, ka FED varbūt turpinās organisko bilances izaugsmi ātrāk nekā gaidīts (citiem vārdiem sakot, var tikt atsākts QE), un tas varētu iedrošināt zelta pircējus.

Lai gan zelta cena neizrādīja augšupeju pēc šīm ziņām, mēs tāpat uzskatam, ka zelta tendences ir vērsta uz augšu, kamēr vien cena atrodas virs 1380$.

Turklāt uzskatam arī, ka kritiens zem 1500$ nav nekas īpašs un reģions ap 1440/50$ varētu būt vidēja termiņa pirkšanas darījumu atvēršanas signāls ar cenas mērķi ap 1650/700$ nākamajās nedēļās:

zelts D1Avots: Admiral Markets MT5SE, #GOLD, D1. Datu diapazons no 2018. gada 21. jūnija līdz 2019. gada 19. septembrim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

2014. gadā zelta vērtība samazinājās par 1.7%, 2015. gadā par 10.4%, bet 2016. gadā zelta vērtība pieauga par 8.1%. 2017. gadā tā atkal pieauga, šoreiz par 13.1%, bet 2018. tā samazinājās par 1.6%. 5 gadu laikā zelta vērtība ir palielinājusies par 6.4%.

Admiral Markets

Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, pievērsiet uzmanību sekojošam:

  1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot jebkuru finanšu instrumentu.
  2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
  3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz paša autora viedokli.
  4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
  5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi saistīti ar pagātnes rezultātiem u nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
  6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām, vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
  7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam turpmākam sniegumam. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt, un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
  8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.

Kredītpleca produkti (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus.