76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 76% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.

Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība CySEC fca

Kritums tirgos par 15%! Kā tu tirgosi finanšu instrumentus?

Marts 10, 2020 13:49

Pēc naftas tirgus sabrukuma un bažām par iespējamo koronavīrusa pandēmijas ietekmi uz pasaules lielākajām ekonomikām, kā arī tās potenciālajām izmaksām, 9. martā, Apvienotās karalistes un ASV akciju tirgi piedzīvoja 15% kritumu, kas bija lielākais kopš 2008. gada finanšu krīzes.

9. marts kļuva vēsturiski par vienu no sliktākajām dienām FTSE 100 indeksam, tam zaudējot 7.7% savas vērtības jeb 125 miljardus GBP - tirdzniecības sesiju noslēdzot zem 6 000 punktu atzīmes, kas ir sliktākais rezultāts kopš 2016. gada Brexit balsojuma.

Tikmēs Dow Jones tirdzniecības sesiju noslēdza ar 2 000 punktu kritumu, jeb 7.8%, kas ir lielākais kritums indeksa pastāvēšanas vēsturē.

Kas ir cēlonis sabrukumam?

Viens no galvenajiem iemesliem, akciju tirgus sabrukumam, ir koronavīruss un tā ietekme uz valstu ekonomikām - spiežot pieņemt drošības pasākumus, īpaši tos, kas saistīti ar cilvēku un iedzīvotāju pārvietošanās un ceļošanas ierobežošanu.

Šie apstākļi ir ietekmējuši arī naftas patēriņu un pieprasījumu pēc tās. OPEC valstu - Saūda Arābijas un Krievijas nesaskaņas, attiecībā uz turpmāko politiku naftas ražošanas apjomu un piegāžu jomā, situāciju akciju tirgū ir tikai pasliktinājušas.

Pēc izskanējušās informācijas par nespēju panākt vienošanos naftas piegāžu jomā, pēc OPEC sanāksmes nedēļas nogalē - pirmdien naftas cenas nokrita par vairāk kā 30%, cenai sasniedzot 35 USD par barelu. Protams, lielākie cietēji no šāda naftas cenas krituma tirgū bija naftas ražotāji un pārstrādātāji:

 • BP akciju cena nokrita par 18%
 • Total par 17%
 • Chevron par 14%

Pieaugot starptautiskajai spriedzei un koronavīrusam turpinot izplatīties, varam sagaidīt, ka cenu svārstības pasaules tirgos turpināsies.

Kā tirgot?

Lai gan paaugstinātas cenas svārstības iemesli nereti var tikt saistīti ar plašsaziņas līdzekļu un mediju pārspīlējumiem, augsta volatilitāte tomēr var nodrošināt arī iespējas - īpaši gudrākajiem un drosmīgākajiem treideriem. CFD dod iespēju treideriem veikt gan pirkšanas, gan pārdošanas darījumus un nopelnīt kā uz augošiem, tā krītošiem tirgiem.

Admiral Markets dod iespēju piekļūt vairāk kā 4000 tirgiem, tajā skaitā preču CFD un naftas WTI, galvenajiem akciju tirgiem, indeksiem, piemēram, Dow Jones, FTSE, SP500 un Nasdaq.

Brent crude oil chart

Avots: Admiral Markets MT5 ar MT5-SE Add-on, Brent naftas CFD, D1, datu diapazons no 2018. gada 14. augusta, līdz 2020. gada 10. martam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Jebkurā gadījumā, pat pie augstas volatilitātes, tirgojot naftas ražotāju akcijas, Amerikas vai Apvienotās karalistes indeksus un preces, joprojām pastāv daudz iespēju darījumu atvēršanai. Kāda būs Tava tirdzniecības stratēģija?

Trade breaking news

Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, ņemiet vērā, ka:

 1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem un nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot kādu no finanšu instrumentiem.
 2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
 3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz personīgo viedokli.
 4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
 5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi, saistīti ar pagātnes rezultātiem, un nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
 6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
 7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam nākotnes cenu kustībām tirgū. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
 8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.
Finanšu instrumenti, kuru tirdzniecībā tiek izmantots kredītplecs (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus!