Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Google finanšu rezultātu katastrofa! Analītiķi palielina akciju cenas prognozes - kāpēc?

Novembris 04, 2019 08:39

Google mātes uzņēmums, Alphabet, paziņoja par negaidīti vājiem finanšu rezultātiem trešajā ceturksnī. Samazināti ieņēmumi un ienākumi sākumā šokēja akciju tirgu, bet akciju cena nokrita tikai par 2% un vairāki analītiķi, pārsteidzoši, palielināja akciju cenas prognozes. Kādēļ tā un ko tas nozīmē akciju cenai nākotnē? Noskaidrosim!

Alphabet

Alphabet šokējošie finanšu rezultāti

Pēc tirdzniecības sesijas slēgšanas 28. oktobrī, pirmdienā, Alphabet paziņoja 10,12$ lielu peļņu par vienu akciju. Tirgus prognoze bija 12,32$. Šis skaitlis ir arī krietni zem pagājušā gada rezultātiem, kad tajā pašā periodā peļņa par akciju bija 13,06$.

Daudzi īstermiņa treideri reaģēja uz šo notikumu un kad tirgū atsākās tirdzniecība, akciju cena noslīdēja apmēram 2% zemāk. Neskatoties uz to, kritiens bija relatīvi mazs, jo vairāki analītiķi un investori pievērsa uzmanību faktam, ka zaudējumi ir saistīti ar lielu un unikālu investīciju norakstīšanu - Uber Technologies, Lyft, Slack Technologies un citu.

Ja finanšu rezultātus aplūkojam detalizētāk, Alphabet paziņoja par ieņēmumiem 40,5$ miljardu apmērā, kas ir 20% vairāk nekā tajā pašā ceturksnī gadu iepriekš. Arī Google Ad ieņēmumi pieauga par 17%, kamēr Google properties ieņēmumi bija 28,65$ miljardi - 19% pieaugums gada laikā. Nav nemaz tik slikti.

Alphabet akciju vājums ir daļēji saistīts arī ar uzņēmuma Fitbit iegādes plāniem, kura akciju cena pieauga pat par 42%, uzzinot par šiem jaunumiem. Kā jau parasti, treideri var gūt mācību no šādiem notikumiem - nevajadzētu paļauties uz virsrakstiem, bet kārtīgi analizēt datus. Apskatīsim Alphabet akciju cenu:

Kā tirgot Alphabet akcijas?

Ar Admiral Markets varat spekulēt ar Alphabet akciju cenu, izmantojot CFD jeb cenu starpības līgumus. Pēc būtības treideri tādā veidā var atvērt gan garo, gan īso pozīciju un izmantojot kredītplecu palielināt peļņu, bet arī zaudējumus, ja tādi ir.

Alphabet akciju cenas W1 (nedēļas perioda) grafiks:

GoogleAvots: Admiral Markets MetaTrader 5, #GOOG, W1. Datu diapazons no 2016. gada 21. februāra līdz 2019. gada 29. oktobrim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes rezultātus.

Ilgtermiņa grafikā redzam, ka Alphabet akciju cena jau kādu laiciņu pieaug, bet kopš 2018. gada bijušas arī pastiprinātas svārstības. Jāpiezīmē, ka pirms finanšu rezultātu paziņošanas, Alphabet akcijas uz īsu brīdi sasniedza jaunu rekordu, bet jau trešo reizi 1300$ pretestības līmenis nostrādāja un cena noslīdēja zemāk.

Melnā horizontālā pretestības līnija ataino cenas līmeni, kuru pircēji vēsturiski nevar pārsniegt. Turklāt, ja pievienosim ilgtermiņa tendences līniju, kas saista zemākos cenas līmeņus, ievērosim, ka Alphabet akcijas tirgojas klasiskā grafika modelī, ko sauc par augšupejošu trijstūri:

AlphabetAvots: Admiral Markets MetaTrader 5, #GOOG, W1. Datu diapazons no 2016. gada 21. februāra līdz 2019. gada 29. oktobrim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes rezultātu

Šāda veida grafiskais modelis parasti norāda uz tirdzniecību sava veida diapazonā, kuru veido horizontālā pretestības līnija un slīpā atbalsta līnija. Tā rezultātā Alphabet akcijas atrodas ilgtermiņa konsolidācijā ar maziem trendiem šad un tad, bet tagad akciju cena ir pie kritiski svarīga līmeņa - vai turpināsies tirdzniecības trijstūrī, vai arī šī reize ir savādāka un cena izlauzīsies virs 1300$ līmeņa?

No 41 analītiķa, ko aptaujāja CNN Business, cenas mērķa mediāna ir 1450$, augstākā prognoze ir 1907$, bet zemākā prognoze ir 1250$. Lai gan analītiķu prognozes var mainīties, mediāna norāda uz akciju augšupejas iespējamību - ja pircēji var izlauzties virs horizontālās pretestības līnijas ap 1300$.

Kamēr Alphabet finanšu rezultātu virsraksti bija salīdzinoši drūmi, sīkākās detaļas parāda daudz labākus datus. Kā tirgosiet jūs?

Forex Demo

Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, pievērsiet uzmanību sekojošam:

  1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot jebkuru finanšu instrumentu.
  2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
  3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz paša autora viedokli.
  4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
  5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi saistīti ar pagātnes rezultātiem u nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
  6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām, vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
  7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam turpmākam sniegumam. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt, un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
  8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.

Kredītpleca produkti (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus.