Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Vai Apple akciju cena noslīdēs 30% zemāk?

Jūlijs 22, 2019 08:22

Sarūkoši iPhone pārdošanas apjomi, samazinātas ražošanas prognozes un neskaidrība ASV-Ķīnas tirdzniecības attiecībās: tie ir tikai daži iemesli, kāpēc viens analītiķis pārsteidza finanšu tirgus un pazemināja Apple akcijas uz "Sell" reitingu. Iet pret Volstrītas tendenci nav viegli, it īpaši, apzinoties, ka Apple akciju cena šogad ir pieaugusi par 50%, apstājoties pie 215$ līmeņa. Galvenais jautājums tagad: vai šī analītiķa uzskatiem ir kāds pamatojums? Ja tā, tad situācija ļoti ātri var kļūt ļoti neglīta.

Apple

Šajā rakstā vairāk par:

 • "grūtībām", ar kurām saskaras Apple;
 • Apple akciju cenas perspektīvām;
 • potenciālām tirdzniecības iespējām.

Sāksim!

Apple reitinga pazemināšana: fakti

Jun Zhang, Rosenblatt Securities direktors, vēstulē investoriem apgalvoja, ka pēc uzņēmuma uzskatiem Apple samazināja iPhone XR trešā ceturkšņa ražošanas apjomus sliktu rezultātu dēļ. Papildu tam uzņēmums tic, ka citu produktu pārdošanas apjomi, piemēram, HomePod, AirPod un iWatch, varētu neizrādīties pietiekami lieli, lai uzlabotu Apple vispārējos peļņas radītājus, paverot drūmu skatu Apple investoriem.

Tomēr Apple investori uzmanību pievērš arī peļņai no tādiem servisiem kā Apple News, Apple Music un Apple TV, jo šīs uzskata par sfērām, kur Apple var sasniegt būtisku izaugsmi, lai kompensētu iPhone pārdošanas apjomus. Jun Zhang firma uzskata, ka arī šie servisi drīzumā izjutīs spiedienu.

Dienā, kad tika izsūtīts vēstījums investoriem (8. jūlijs), Apple akciju cena samazinājās par 2%. Nākamajās dienās akciju cena mazliet "atguvās", bet, lai sasniegtu Rosenblatt noteikto cenas mērķi (150$), vajadzīga būtiska lejupslīde: -30%! Ko par to saka tehniskās analīzes grafiki?

Kā tirgot Apple akcijas?

Ar Admiral Markets jūs varat spekulēt uz Apple akciju cenu, izmantojot CFD (cenu starpības līgumi). Pēc būtības ar CFD treideri var gan pirkt, gan pārdot konkrēto aktīvu.

Ilgtermiņa Apple grafiks (MN), kas redzams Admiral Markets MetaTrader 5 WebTrader platformā:

Apple MNAvots: Admiral Markets MT5 WebTrader, #AAPL, mēneša grafiks. Datu diapazons no 2006. gada 1. jūlija līdz 2019. gada 17. jūlijam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Augstāk redzamajā grafikā skaidri varam saskatīt augšupejošu trendu. Lai gan 2018. gada oktobrī Apple akciju cena sasniedza visu laiku augstāko līmeni ap 233,42$, gada beigās cena atkal samazinājās, bet ilgtermiņa tendence vēl arvien ir pozitīva. Ja aplūkojam mazākus laika periodus, varam uzzināt vairāk informāciju par pēdējā laika cenas svārstībām:

Avots: Admiral Markets MT5 WebTrader, #AAPL, D1. Datu diapazons no 2018. gada 15. marta līdz 2019. gada 17. jūlijam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Dienas grafikā skaidri redzama Apple akciju cena, kura šobrīd mēģina izlauzties virs sarkanās tendences līnijas. Daži treideri šos atbalsta un pretestības līmeņus izmanto tikai analīzei, bet citi tos izmanto kā zonas, kurās atvērt darījumus, vai kā stop loss un take profit mērķus. Lai arī kā būtu, cenas svārstības šajā reģionā atstās būtisku iespaidu uz akciju cenu nākotnē.

Vai spēcīgāki izrādīsies pircēji? Vai arī akciju cena noslīdēs zemāk, kā to paredz Rosenblatt Securities? Jāatceras, ka lielai daļai investīciju uzņēmumu vēl arvien ir pozitīvs viedoklis par Apple akciju cenas perspektīvu. Treideri var izmantot cenas darbības modeļus, lai efektīvāk noteiktu vai pārsvaru gūst pircēji, vai pārdevēji:

 • ja pārdevēji gūst virsroku, tad akciju cena varētu nokrist līdz 150$;
 • ja pircēji atkal pārņem kontroli, tad akciju cena varētu sasniegt visu laiku augstāko līmeni 233,42$.

Secinājumi - Apple akcijas

Kā rīkosieties jūs?

Ar MetaTrader 5 varat tirgot vairākas aktīvu klases, izmantot izcilas grafiskās iespējas, piekļūt reāllaika tirgus datiem, analīzei, labākajiem tirdzniecības spraudņiem un vēl vairāk! Lejupielādējiet MetaTrader 5 un MetaTrader Supreme Edition jau tagad!

MT5Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, pievērsiet uzmanību sekojošam:

 1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot jebkuru finanšu instrumentu.
 2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
 3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz paša autora viedokli.
 4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
 5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi saistīti ar pagātnes rezultātiem u nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
 6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām, vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
 7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam turpmākam sniegumam. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt, un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
 8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.

Kredītpleca produkti (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus.