Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Tirgus gatavojas augstai tirgus volatilitātei pirms ASV prezidenta vēlēšanām

Septembris 02, 2020 08:12

Tirgus gatavojas augstai tirgus valatilitātei ASV vēlēšanu laikā

Septembris ir mēnesis, kad daudzi treideri sāk gatavoties gaidāmajām prezidenta vēlēšanas, kas notiks 2020. gada 3. novembrī. Ņemot vēra nenoteiktību par ASV prezidenta vēlēšanu iznākumu, daļa treideru jau šobrīd sāk pielāgot savas tirdzniecības stratēģijas, tirdzniecībai paaugstinātas volatilitates apstākļos. Papildus tam, koronavīrusa pandēmija joprojām ir liels izaicinājums ASV valdībai, kas rada daudz nezināmā par pandēmijas ietekmi uz valsts ekonomiku.

Kāds varētu būt tirgus septembrī? Augusta mēnesis ir bijis zīmīgs ar to, ka Volstrītas galvenie indeksi ir sasnieguši vēsturiski augstāko līmeni, kā arī tehnoloģiju uzņēmumu akciju vērtība ir strauji kāpusi, izmainot vairāku lielāko akciju indeksu struktūru.

S&P 500 VIX indeksa nākotnes prognoze liecina, ka septembrī indeksa vērtība varētu sasniegt 27 punktus - šobrīd indeksa vērtība ir 24 punkti, kas norāda uz zināmu satraukumu tirgū jau šobrīd.

Tirgus gatavojas augstai tirgus valatilitātei ASV vēlēšanu laikā grafiks

Avots: Admiral Markets MetaTrader 5. VIX D1 sveču grafiks. Datu diapazons no 2019. gada 31. decembra līdz 2020. gada 31. augusta. Lūdzu, ņemiet vēra, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Kā redzams grafikā augstāk, 2020. gada martā koronavīrusa pandēmijas sākumā, VIX indekss sasniedza vēsturiski vienu no augstākajiem līmeņiem t.i. 84 punkti, kas bija tikai par 6 punktiem mazāk kā 2008. gada finanšu krīzes laikā, kad VIX indekss sasniedza 90 punktus.

Šobrīd indekss nav ne tuvu tiem līmeņiem, ko varējām vērot martā, tomēr, nenoteiktība par ASV prezidenta vēlēšanu iznākumu un koronavīrusa pandēmijas draudi valstu ekonomikām liek domāt, ka tuvākā laikā indeksa vērtība atkal varētu pieaugt.

Papildus jau minētajiem riska faktoriem, septembrī ir vairāki zīmīgi notikumi, kas varētu likt pieaugt volatilitatei tirgos. Un tie ir:

 • 4. septembrī - ASV nodarbinātības datu (NFP) publicēšana;
 • 15.-16. septembrī - ASV Federālo rezervju (FED) Federālās atklātās tirgus komitejas (FOMC) tikšanās;
 • 18. septembrī - termiņš (ceturkšņa) fjūčeru un opciju akciju indeksu un akciju līgumiem.

Šie ir notikumi, kam septembra mēnesī sekos līdzi visi treideri un lielākie investori - arī mēs!

Ar Admiral Markets UK Ltd Jums ir iespēja tirgot VIX fjūčera CFD Trade.MT5 tirdzniecības kontā. Termiņš VIX volatilitātes fjūčera līgumam ir viens mēnesis. Līdz ar ko, tirdzniecības darījumi ar VIX indeksu tiek automātiski slēgti fjūčera līguma termiņa beigās.

Lai sāktu tirdzniecību reālajā vai demo kontā, lejupielādē MT5 tirdzniecības programmu noklikšķinot uz zemāk redzamā banera.

Tirgus gatavojas augstai tirgus volatilitātei ASV prezidenta vēlēšanu laikā

Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, ņemiet vērā, ka:

 1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem un nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot kādu no finanšu instrumentiem.
 2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
 3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz personīgo viedokli.
 4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
 5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi, saistīti ar pagātnes rezultātiem, un nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
 6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
 7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam nākotnes cenu kustībām tirgū. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
 8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.
Finanšu instrumenti, kuru tirdzniecībā tiek izmantots kredītplecs (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus!