Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Austrālijas ekonomika piedzīvo recesiju pirmo reizi 30 gados

Septembris 02, 2020 16:49

Austrālijas ekonomika piedzīvo recesiju pirmo reizi 30 gados

2020. gada pirmajā ceturksnī Austrālijas ekonomika samazinājās par 0.3% un otrajā ceturksnī, dēļ koronavīrusa pandēmijas valstī, kritums sasniedza vēl 7%. Šī ir pirmā reize pēdējo, gandrīz, 30 gadu laikā, kad Austrālija piedzīvo ekonomisko recesiju.

"Šis ir pārliecinoši lielākais IKP kritums, kopš pēdējā reģistrētā IKP krituma rekorda 1959. gadā", tā savā paziņojumā izteicās Austrālijas statistikas pārvaldes (ABS) Nacionālo kontu vadītājs Maikls Medmeds (Michael Smedes).

Austrālijas ekonomika piedzīvo recesiju pirmo reizi 30 gados ikp

Avots: Austrālijas Statistikas pārvalde (ABS)

Dēļ koronavīrusa pandēmijas un valdības uzliktajiem ierobežojumiem, pat slēdzot atsevišķas valsts pilsētas, Austrālijas IKP ir būtiski samazinājies tāpat kā ir izmainījušies citi ekonomikas rādītāji. Piemēram, mājsaimniecību uzkrājumu rādītājs ir pieaudzis no 6.0% līdz 19.8%, kas ir skaidrojams ar ievērojamu patērētāju tēriņu samazinājumu.

Pēc vairāku dienu pieauguma, līdz ar IKP datu publicēšanas brīdi, Austrālijas dolāra (AUD) vērtība ir atkal samazinājusies. Vēl vakar Austrālijas Centrālā banka paziņoja, ka saglabā nemainīgu tās monetāro politiku, vienlaikus paplašinot finanšu institūcijām paredzēto finanšu mehānismu programmu. Tas bija vien 2020. gada martā, kad Austrālijas Centrālā banka samazināja procentu likmes līdz rekordzemam līmenim - 0,25%.

Austrālijas ekonomika piedzīvo recesiju pirmo reizi 30 gados AUDUSD

Avots: Admiral Markets MetaTrader 5, AUDUSD, W1 - sveču grafiks. Datu diapazons no 2013. gada 29. decembra līdz 2020. gada 2. septembrim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Velies sākt tirgot AUDUSD valūtas pāri? Ar Admiral Markets Jums ir iespēja tirgot cenas starpības līgumus (CFD) un potenciāli nopelnī no valūtas pāra izmaiņām. Jums it tikai jāatver demo vai reālais tirdzniecības konts un jāizvēlas finanšu instruments tirdzniecībai MetaTrader tirdzniecības programmā.

Lai lejupielādētu MetaTrader 5 tirdzniecības programmu bez maksas, vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera.

MTSE

Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, ņemiet vērā, ka:

  1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem un nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot kādu no finanšu instrumentiem.
  2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
  3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz personīgo viedokli.
  4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
  5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi, saistīti ar pagātnes rezultātiem, un nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
  6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
  7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam nākotnes cenu kustībām tirgū. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
  8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.

Finanšu instrumenti, kuru tirdzniecībā tiek izmantots kredītplecs (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus!