Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Eirozonas IKP dati nepasargā Eiropas akciju indeksus no vērtības krituma

Septembris 08, 2020 13:54

Eirozonas IKP dati nepasargā Eiropas akciju indeksus no vērtības krituma

Eirozonas iekšzemes kopprodukts (IKP), 2020. gada otrajā ceturksnī, attiecībā pret pirmo ceturksni (QoQ) samazinājās par 11.8%, kas bija labāks rezultāts par prognozēto IKP kritumu 12.1% apmērā. Ja salīdzinām IKP datus attiecībā pret pagājušo gadu (YoY), tad ir redzams, ka IKP kritums no aprīļa līdz jūnijam ir bijis 14.7% apmērā. Pēc eurostat publiskotajiem datiem, arī šis rādītājs ir bijis labāks par prognozēto IKP samazinājumu 15%.

Neraugoties uz to, ka faktiskie dati bija labāki par prognozētajiem, līdz dienas vidum galvenie Eiropas akciju indeksi bija noslīdējuši par gandrīz 1%, kas bija vēsturiski lielākais kritums kopš 1995. gada.

Gada pirmajos trīs mēnešos, dati jau uzrādīja eirozonas IKP samazinājumu 3.7% apmērā attiecībā pret iepriekšējo ceturksni (QoQ) un gada griezumā (YoY) samazinājums bija 3.2%.

Spānija, Grieķija, Portugāle un Francija uzrādīja lielāko IKP kritumu starp visām eirozonas valstīm.

Eirozonas IKP dati nepasargā Eiropas akciju indeksus no vērtības krituma IKP

Avots: Eurostat.

Vai zināji, ka Admiral Markets Uk Ltd piedāvā tirdzniecībai cenas starpības līgumus (CFD), kas ļauj potenciāli nopelnīt pie gan augoša, gan krītoša tirgus. Pēc izvēles, ar CFD Jums ir iespēja atvērt pirkšanas (BUY) vai pārdošanas (SELL) pozīcijas un tirgot abos virzienos.

Ja vēlies sākt Eiropas lielāko akciju indeksu tirdzniecību, vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera un atver reālo tirdzniecības kontu.

Eirozonas IKP dati nepasargā Eiropas akciju indeksus no vērtības krituma reālais konts

Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, ņemiet vērā, ka:

  1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem un nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot kādu no finanšu instrumentiem.
  2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
  3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz personīgo viedokli.
  4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
  5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi, saistīti ar pagātnes rezultātiem, un nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
  6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
  7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam nākotnes cenu kustībām tirgū. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
  8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.
Finanšu instrumenti, kuru tirdzniecībā tiek izmantots kredītplecs (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus!