Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Nikola Corp - nākamais akciju burbulis vai investīcija nākotnei?

Septembris 09, 2020 12:55

Nikola Corp - nākamais akciju burbulis vai nākotnes investīcija?

Elektrisko kravas auto ražotājs Nikola Corp ir kļuvis par jauno NASDAQ sensāciju, vakar tirgum slēdzoties, uzņēmuma akciju vērtība bija pieaugusi par 40%. Nikola Corp akciju vērtība pieauga pēc tam, kad General Motors paziņoja par 11% Nikola Corp daļu iegādi. Šodien pirms tirgus atvēršanās, Nikola Corp akciju vērtība bija pieaugusi par vēl aptuveni 5%.

Daži jau ir paguvuši Nikola Corp salīdzināt ar Īlona Maska uzņēmumu Tesla. Kopš 4. jūnija, kad uzņēmums pirmo reizi izlaida savas akcijas publiskā tirgū, Nikola Corp tirgus kapitalizācija jau ir sasniegusi 31 miljardus USD un to akciju vērtības pieaugums pārsniedzis 100%.

Daži analītiķi uzskata, ka Nikola Corp akciju vērtība ir pārvērtēta. Un bažām tiešām ir pamats, neraugoties uz to, ka uzņēmums ir dibināts 2014. gadā, tas joprojām nav pārdevis nevienu kravas auto.

Viena lieta par uzņēmumu gan ir skaidra, kopš Nikola Corp akciju emitēšanas biržā, to cena ir bijusi ārkārtīgi volatīla jeb pakļauta lielām cenas izmaiņām. Kā redzams grafika zemāk, Šobrīd Nikola Corp akciju vērtība svārstās starp 30 USD un 90 USD par vienu uzņēmuma akciju.

Nikola Corp - nākamais akciju burbulis vai nākotnes investīcija? NKLA

Avots: Admiral Markets Meta Trader 5. NKLA D1 grafiks. Datu diapazons no 2020. gada 4. jūnija līdz 2020. gada 9. septembrim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Vakar Nikola Corp akciju vērtības straujais pieaugums sakrita ar Tesla akciju vērtības kritumu 21% apmērā pēc tam, kad Īlona Maska vadītais uzņēmums tika izslēgts no galvenā ASV akciju tirgus indeksa S&P 500. Zīmīgi, ka tas bija lielākais Tesla akciju vērtības kritums uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē.

Vai zināji, ka ar Admiral Markets UK Ltd Jums ir iespēja ne tikai tirgot uzņēmumu akciju cenas starpības līgumus (CFD), bet arī ieguldīt reālajās akcijās? Atverot Invest.MT5 kontu Jūs varēsiet iegādāties Nikola Corp un daudzu citu uzņēmumu akcijas, par to saņemot dividendes no ieguldītā uzņēmuma kapitālā.

Gadījumā, ja interesē tirdzniecība un vēlies nopelnīt no izvēlētā instrumenta cenas starpības, tad vari tirdzniecībai izvēlēties CFD. Tirgojot šos instrumentus Jūs varēsiet atvērt tirdzniecības darījumus abos virzienos, neatkarīgi no tā vai tirgus pieaugs vai ir samazināsies.

Ieguldījumus biržā tirgotajos fondos (ETF) un uzņēmumu reālajās akcijās, kā arī tirdzniecību ar CFD instrumentiem varēsi veikt Admiral Markets MetaTrader 5 tirdzniecības programmā.

Lai bez maksas lejupielādētu MetaTrader 5 tirdzniecības programmu, vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera.

Nikola Corp - nākamais akciju burbulis vai nākotnes investīcija? MT5

Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, ņemiet vērā, ka:

  1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem un nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot kādu no finanšu instrumentiem.
  2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
  3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz personīgo viedokli.
  4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
  5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi, saistīti ar pagātnes rezultātiem, un nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
  6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
  7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam nākotnes cenu kustībām tirgū. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
  8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.
Finanšu instrumenti, kuru tirdzniecībā tiek izmantots kredītplecs (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus!