Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Eiropas akciju tirgū kritums pēc jauniem Covid-19 ierobežojumiem

Oktobris 26, 2020 17:00

Eiropas akciju tirgū kritums pēc jauniem Covid-19 ierobežojumiem

Oktobra pēdējais mēnesis Eiropas akciju tirgū ir sācies ar kritumu, tirgum reaģējot uz masveidīgu Covid-19 saslimšanas gadījumu skaita pieaugumu Eiropā un valdību uzliktajiem ierobežojumiem pandēmijas mazināšanai. Investoru negatīvo noskaņojumu vēl pastiprināja programmatūras izstrādes uzņēmuma SAP paziņojums par problēmām sasniegt peļņas rezultātus, kā arī neskaidrā situācija jautājumā par ASV politisko spēku spēju vienoties par jauniem ekonomiskā atbalsta pasākumiem, kuru plāns šobrīd ir iestrēdzis ASV Kongresā.

Vakar Vācijas DAX 30 akciju indeksa vērtība dienas vidū samazinājās par 2.2%, kas lielā mērā bija skaidrojams ar SPA paziņojumu par peļņas prognozes samazinājumu. Vācijas kompānija SAP paziņoja, ka ņemot vēra epidemioloģiskās situācijas pasliktināšanos Eiropā, uzņēmumam būs vajadzīgs daudz ilgāks laiks, lai atkoptos no krīzes - kā rezultātā tika izmainīta uzņēmuma prognoze turpmākajiem gadiem.

Pēc šī paziņojuma SAP akciju vērtība piedzīvoja iespaidīgu 20% kritumu.

Eiropas akciju tirgū kritums pēc jauniem Covid-19 ierobežojumiem SAP grafiks

Avots: Admiral Markets MetaTrader 5. SAP CFD, D1 sveču grafiks. Datu diapazons no 2020. Gada 19. Jūnija līdz 2020. Gada 26. Oktobrim. Lūdzu, ņemiet vēra, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Grafikā augstāk ir redzams, ka SAP akciju vērtība saka samazināties jau piektdien, bet lielāko kritumu piedzīvoja tieši pirmdien. Līdz šim, 2020. gadā Vācijas uzņēmuma akciju vērtība ir samazinājusies par vairāk ka 15%. Savukārt pēdējo piecu gadu laika, tikai 2018. gadā SAP akcijas gadu noslēdza ar vērtības kritumu.

Arī EuroStoxx 50 akciju indekss uzrādīja vērtības kritumu par vairāk kā 1% un Francijas CAC 40 samazinājās par 0.5%.

Vakar atveroties ASV biržām, arī ASV indeksi sākotnēji piedzīvoja vērtības kritumu, reaģējot uz ASV Kongresa nespēju panākt vienošanos par ekonomiskās palīdzības plānu.

Pirms ieguldīt privātos līdzekļus akciju vai jebkurā citā tirgū, noteikti būtu vērts apsvērt priekšrocības ko sniedz demo konts.

Tirdzniecība ar virtuālajiem līdzekļiem ir priekšrocība, kāpēc mūsu demo kontus izmanto ne tikai iesācēji, bet arī paši pieredzējušākie treideri un privātie ieguldītāji. Demo kontā neriskējot ar privātajiem līdzekļiem varēsi pārbaudītu sava tirdzniecības plāna un stratēģijas veiktspēju reālā tirgus apstākļos.

Lai atvērtu demo (mācību) kontu bez maksas, vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera un sāc tirdzniecību pāris minūtēs!

Eiropas akciju tirgū kritums pēc jauniem Covid-19 ierobežojumiem demo konta

Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, ņemiet vērā, ka:

  1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem un nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot kādu no finanšu instrumentiem.
  2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
  3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz personīgo viedokli.
  4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
  5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi, saistīti ar pagātnes rezultātiem, un nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
  6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Makets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām vai ar tām saisttie zaudējumi būtu ierobežoti.
  7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam nākotnes cenu kustībām tirgū. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
  8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.

Finanšu instrumenti, kuru tirdzniecībā tiek izmantots kredītplecs (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus!