Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Pirmajā tirdzniecības dienā Snowflake akciju vērtībai pieaugums par vairāk kā 100%

Septembris 17, 2020 11:10

Pirmajā tirdzniecības dienā Snowflake akciju vērtībai pieaugums par vairāk kā 100%

Pirmajā tirdzniecības dienā Ņujorkas biržā, Snowflake akciju vērtība uzrādīja pieaugumu par 111.6%. Snowflake vienas akcijas vērtība pieauga no 120 USD līdz 253.95 USD.

Lūk, daži fakti, kas būtu jāzina par Snowflake:

  • pēc pirmās akciju tirdzniecības dienas birža, uzņēmuma tirgus kapitalizācija sasniedza 70 miljardus USD;
  • atsaucoties uz Bloomberg datiem, Snowflake tirgus vērtība kopš februāra ir pieaugusi vairāk kā piecas reizes.

Snowflake Inc. ir uzņēmums, kas nodrošina tīkla datubāžu risinājumus un darbojas globālajā tirgū. Uzņēmums izstrādā mākoņdatošanas un datu glabāšanas pakalpojumus. Šobrīd starp uzņēmuma akcionāriem ir atrodami tādi ieguldītāji kā Salesforce un Vorens Bafets (Berkshire Hathaway).

Snowflake akcijas varat iegādāties atverot Admiral Markets Invest.MT5 kontu. Šī konta īpašniekiem ir nodrošināta piekļuve vairāk kā 4000 uzņēmumu akcijām un biržā tirgotajiem fondiem (ETF), no pasaules 15 lielākajām biržam.

Lai atvērtu Invest.MT5 kontu vienkārši noklikšķi uz zemāk redzamā banera.

Pirmajā tirdzniecības dienā Snowflake akciju vērtībai pieaugums par vairāk kā 100% invest.MT5

Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, ņemiet vērā, ka:

  1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem un nav uzskatāma par personīgu piedāājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot kādu no finanšu instrumentiem.
  2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
  3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz personīgo viedokli.
  4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
  5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi, saistīti ar pagātnes rezultātiem, un nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
  6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
  7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam nākotnes cenu kustībām tirgū. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
  8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.

Finanšu instrumenti, kuru tirdzniecībā tiek izmantots kredītplecs (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus!