Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 81% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Vājais rūpniecības pasūtījumu pieaugums atkal liek šaubīties par Vācijas ekonomiku

Septembris 04, 2020 10:45

Vājais rūpniecības pasūtījumu pieaugums atkal liek šaubīties par Vācijas ekonomikuVājais rūpniecības preču pasūtījumu pieaugums atkal liek šaubīties par Vācijas ekonomikas spēju atveseļoties pēc koronavīrusa pandēmijas krīzes. Jūlijā rūpniecības pasūtījumu pieaugums būtiski atpalika no ekspertu prognozētā, proti, gaidīto 5% vietā Vācijas rūpniecības pasūtījumu pieaugums sasniedza vien 2.8%.

"Mēs nesasniegsim pirms COVID-19 krīzes līmeni tik ātri kā prognozēts," aģentūrai Reuters sacīja Jens-Olivers Niklasčs, Bādenes-Virtembergas Landesbank ekonomists.

Vājais rūpniecības pasūtījumu pieaugums atkal liek šaubīties par Vācijas ekonomiku pasūtījumi

Avots: Admiral Markets Forex kalendārs. Ekrānšāviņš atpoguļo Vācijas rūpniecisko pasūtījumu tendenci.

Uzņemto pasūtījumu (Order intake) apjoms jūlijā bija par 8.2% mazāks kā februārī, laikā pirms valdības uzliktajiem ierobežojumiem koronavīrusa izplatības mazināšanai. Jūlijā iekšzemes pasūtījumi ir nokrituši par 10.2%, kamēr ārvalstu pasūtījumi ir pieauguši par 14.4%, liecina Federālās Statistikas pārvaldes dati.

Pagājušajā otrdienā Vācijas valdība pārskatīja savu ekonomikas prognozi 2020. gadam, paredzot ekonomikas samazināšanos par 5.8%, kas ir labāks rezultāts par iepriekš prognozētajiem 6.3%. Vācijas vadība prognozē, ka IKP varētu pieaugt 4.4% apmērā un pirmskrīzes līmeni sasniegs vien 2022. gada sākumā.

Neraugoties uz sliktajiem rūpniecības pasūtījumu datiem, Vācijas galvenajam akciju indeksam DAX 30 bija izdevies uzrādīt pat nelielu pieaugumu attiecībā pret pārējiem Eiropas indeksiem.

Vājais rūpniecības pasūtījumu pieaugums atkal liek šaubīties par Vācijas ekonomiku DAX 30

Avots: Admiral Markets MetaTrader 5, DAX 30 D1 sveču grafiks.Datu diapazons no 2015. gada 5. jūnija līdz 2020. gada 4 septembrim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

IBEX35 bija tas Eiropas indekss, kas no rīta uzrādīja lielāko vērtības kāpumu - vairāk kā 1% apmērā, kas notika pēc tam, kad divas Spānijas lielākās bankas - Bankia un CaixaBank nāca klajā ar paziņojumu par abu banku apvienošanu.

Šobrīd visa uzmanība ir pievērsta ASV nodarbinātības datiem (NFP), kas tiks publicēti šodien.

Tirgojot finanšu instrumentus reālajā vai demo kontā, Jums ir iespēja makroekonomiskos datus izmantot kā iespēju, lai potenciāli gūtu peļņu no cenas izmaiņām datu publicēšanas brīdī.

Izmēģini tirdzniecību Admiral Markets UK Ltd MetaTrader 5 tirdzniecības programmā bez maksas jau šodien! Lejupielādē tirdzniecības programmu tikai pāris minūtēs, vienkārši noklikšķinot uz zemāk redzamā banera.

Vājais rūpniecības pasūtījumu pieaugums atkal liek šaubīties par Vācijas ekonomiku MT5

Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, ņemiet vērā, ka:

  1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem un nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot kādu no finanšu instrumentiem.
  2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
  3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz personīgo viedokli.
  4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
  5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi, saistīti ar pagātnes rezultātiem, un nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
  6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
  7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam nākotnes cenu kustībām tirgū. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
  8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.

Finanšu instrumenti, kuru tirdzniecībā tiek izmantots kredītplecs (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus!