Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Kriptovalūtas

Lasiet rakstus par aizraujošo, bet apšaubāmo un mūžīgi mainīgo kriptovalūtu pasauli. Apgūstiet visu par populārākajām kriptovalūtām, to skaitā Bitcoin, Monero, Dash un Ripple, kā arī daudz citas. Iemācieties tirgot ar kriptovalūtu CFD un uzziiet, kuri ir labākie indikatori priekš kriptovalūtu CFD un vēl!

Blokķēdes tehnoloģija un tās izmantošana mūsdienās

Pēdējos gados termins "blokķēde" un "blokķēžu tehnoloģijas" tiek izmantots un locīts aizvien biežāk gan publiskajā telpā, gan ekspertu diskusijās.

Facebook kriptovalūta Libra

Kriptovalūtu piekritēji noteikti apgalvos, ka Libra nemaz nav kriptovalūta, bet šim argumentam ir divas puses. Iztirzāsim sīkāk par Libra blokķēdi.

Kriptovalūta

Šajā rakstā detalizēti par kriptovalūtām, mainingu, "hard fork", populārākajām kriptovalūtām, nākotnes prognozēm un kriptovalūtu CFD tirdzniecību.

Kas ir Dash?

Uzziniet vairāk par Dash kriptovalūtu! Kas ir Masternode? Ko nozīmē PrivateSend un InstantSend funkcijas? Kādas ir Dash perspektīvas 2019. gadā?

Kas ir Monero?

Monero ir uz privātumu orientēta 2014. gadā radusies kriptovalūta un darbojas, balstoties uz atvērtā koda blokķēžu tehnoloģijām. Cenas rekords - 469$!

Kas ir Zcash?

ZCash (ZEC) ir kriptovalūtas projekts, kas radies no 2013. gadā publiskotās Zerocoin/Zerocash idejas. Zcash atdalījās no Bitcoin 2016. gadā.

Kas ir Bitcoin Cash?

Bitcoin Cash ir Bitcoin hard fork jeb blokķēde, kas radusies, atdaloties no oriģinālās Bitcoin blokķēdes, izmainot bloku lielumu un ātrumu.

Kas ir Ripple?

Ripple tiek uzskatīts par Bitcoin konkurentu un tam ir dažas priekšrocības. Piemēram, savs maksājumu protokols, kas arī balstīts uz blokķēdes principa

Kas ir Litecoin?

Litecoin tika radīts 2011. gada oktobrī, bet tā finansiālā vēsture sākās 2013. gada beigās. Vai Litecoin ir Bitcoin "vieglākais" brālis? Jā u

Kas ir Bitcoin?

Kas ir Bitcoin? Viens no 21. gs. svarīgākajiem izgudrojumiem! Finanšu pasaules, līdzekļu apmaiņas un līdzekļu uzkrāšanas revolūcija!

Kas ir Ethereum?

ETH ir uz blockchain tehnoloģiju balstīta atvērta programmatūras platforma, kas ļauj izstrādātājiem veidot un publicēt decentralizētas aplikācijas.