Mēs izmantojam sīkdatnes, lai dotu jums labāko iespējamo pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs dodat piekrišanu izmantot sīkfailus. Lai iegūtu sīkāku informāciju un mainītu uzstādījumus, lūdzu lasiet vairāk saitē Privātuma politika.
Vairāk informācijas Akceptēt
79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 79% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku. expand_more

Kā tirgot Federālo rezervju (FED) procentu likmes

Tirdzniecība no Federālo rezervju procentu likmēm

Vai zinājāt, ka Federālo rezervju, jeb ASV Federālo rezervju sistēmas paziņojums par procentu likmēm, ir viens no skatītākajiem notikumiem treideru un investoru vidū visā pasaulē?

Šiem lēmumam ir ietekme ne tikai uz ASV bet arī globālo ekonomiku un finanšu tirgiem kopumā, radot tūlītējas korekcijas valūtas, akciju, obligāciju un pat izejvielu, un dārgmetālu tirgos.

Kāpēc Federālo rezervju procentu likmes ir tik svarīgas? Kā tās ietekmē dažādus tirgus? Un vēl svarīgāk – kā tieši Tu vari tirgot no Federālo rezervju procentu likmēm un tā radītās volatilitātes jeb cenu svārstībām? Par to uzzināsi, turpinot lasīt šo rakstu!

Tirdzniecība no Federālo rezervju procentu likmēm - kas ir starpbanku aizdevumu darījumu likmes?

Federālo rezervju starpbanku aizdevumu darījumu likmes ir procentu likmes, kuras tiek piemērotas bankām, aizņemoties vienai no otras fonda rezervēm uz nakti. Bankas aizņemas viena no otras fonda rezervēm, lai izpildītu noteiktās, striktās prasības par obligātajām rezervēm.

Federālās rezerves šīs likmes izmanto kā instrumentu valsts naudas plūsmas pārvaldībai ar mērķi - uzturēt veselīgu valsts ekonomiku. Noteiktās procentu likmes kalpo kā etalons (benchmark) ieguldījumu, aizdevumu kā arī kredītkaršu procentu likmju piemērošanai u.c.

Tāpēc pašsaprotami, ka jebkuras izmaiņas procentu likmēs var radīt nozīmīgas kustības finanšu tirgos – īpaši attiecībā uz ASV dolāru par ko informāciju atradīsiet turpmākā tekstā.

Tirdzniecība no Federālo rezervju procentu likmēm - kā tiek noteiktas procentu likmes un kad tiek publicētas?

Federālās rezerves ir institūcija, kas ir pilnvarota pārvaldīt un īstenot tādu monetāro politiku, kas atbilst tās makroekonomiskiem mērķiem, proti, tiekties uz "maksimālu nodarbinātību un nodrošināt cenu stabilitāti."

Lai to sasniegtu, Federālās rezerves ir izveidojušas monetārās politikas veidošanas struktūru, dēvētu par Federālo Atvērtā tirgus komiteju (FOMC), kuras sastāvā ir 12 dalībnieki: 7 valdes locekļi un pieci no kopumā 12 ASV centrālo banku, jeb Federālo rezerves banku prezidentiem.

Ik gadu FOMC organizē astoņas regulārās tikšanās kā arī aizvada neoficiālās sanāksmes, lai pārskatītu jaunākos ekonomikas un finanšu attīstības virzienus. Tieši šajās sanāksmēs FOMC lemj par Federālo rezervju starpbanku aizdevumu likmēm jeb vienkārši procentu likmēm.

Lēmumi par procentu likmju maiņu vai attiecīgi negrozīšanu parasti ir saistīti ar valsts ekonomiskās perspektīvas izmaiņu prognozēm.

Pirms aplūkojam dažus no iemesliem, kas ir par pamatu Federālājām rezervēm mainīt procentu likmes un kā balstīt tirdzniecību uz šiem lēmumiem, ir svarīgi zināt kur meklēt publikācijas par FOMC balsojumiem. Visērtāk šo informāciju ir meklēt Admiral Markets piedāvātajā Forex Kalendārā, kas atrodams Admiral Markets mājaslapā sadaļā Analītika.

Sakt tirgos federalo rezervju likmes

Turpmāk ekonomisko ziņu kalendāra lietotāji var izmantot filtra opciju, lai apskatītu konkrētas valsts ekonomisko ziņu kalendāru, kā arī, izmantojot filtra opciju, atlasītu ziņas pēc to nozīmīguma.

Lai aplūkotu kad tieši ziņa no Federālajām rezervēm gaidāma, vienkārši izvēlaties valstu sadaļā Amerikas Savienotās Valstis un ziņu, kas marķēta ar trīs sarkaniem punktiem un norāda uz lielas nozīmes notikumu.

Ņemot vērā, ka šīs ir vienīgās divas izlases kas tiks veiktas, jums būs iespēja redzēt visas publicētās ziņas, kas attieksies uz Amerikas Savienotajām valstīm un būs marķētas kā ziņas ar lielu ietekmi - kā norādīts zemāk attēlā.

Federalo redzervju procentu likmes ekonomiskajā kalendārā

Piemērā augstāk redzam, ka lēmums par Federālo rezervju procentu likmēm tiks publiskots trešdien, 2020. gada 29. janvārī, 19:00 pēc Grīničas laika (GMT). Tāpat Ekonomisko ziņu kalendārs arī sniedz informāciju par iepriekšējām procentu likmēm, kas šajā piemērā ir 1.75%.

Tuvāk publiskošanas datumam kalendārs vēl tiks papildināts ar tirgus un vadošo ekonomistu prognozi par to kāds varētu būt gaidāmais rezultāts. Lēmuma publiskošanas brīdī faktiskais skaitlis tiks atjaunots ekonomisko ziņu kalendārā.

 • Ja faktiskais skaitlis ir augstāks par iepriekšējo vai prognozēto, tad ir zināms, ka ir pieņemts lēmums par procentu likmju celšanu. Parasti pie šāda notikuma ASV dolāra vērtība aug, tomēr jāņem vērā jau iepriekš prognozētais no dažādiem ziņu avotiem.
 • Ja faktiskais skaitlis ir zemāks par iepriekšējo vai prognozēto, tad ir zināms, ka ir pieņemts lēmums par procentu likmju samazināšanu. Te atkal jāņem vērā jau iepriekš tirgū izteiktās prognozes, jo tirgus uz izmaiņām var reaģēt vairākas nedēļas, vai pat mēnešus iepriekš! Tomēr parasti pie procentu likmju pazemināšanas, ASV dolāra vērtība sarūk!

Šajā posmā ir būtiski atcerēties, ka tirgus cenas ietekmē prognozes un cerības. Parasti finanšu institūcijas jau laicīgi sāk pielāgot savas pozīcijas un portfeļus, īpaši gadījumos, kad ir pārliecība par lēmuma iznākumu iepriekš. Liela kustība tirgū faktiskās cenas atspoguļošanas brīdi parasti liecina, ka tirgū ir noticis kas negaidīts.

Jūs variet uzzināt vairāk par jaunākajām ziņām un paziņojumiem kā arī to ietekmi uz cenu kustību tirgū, noskatoties Trading Spotlight vebināru epizodes. Trīs reizes nedēļā trīs profesionāli treideri padziļināti aplūko dažādas ar tirdzniecību saistītas tēmas. Lai rezervētu vietu šajos bezmaksas vebināros, vienkārši noklikšķini uz zemāk redzamā banera.

Federalo rezervju procentu likmju tirdznieciba vebinaros

Pirms mēs apskatām, kā veicama uz Federālo rezervju lēmumu pamata balstīta tirdzniecība, vispirms aplūkosim, kas ir vadmotīvi FOMC lēmumiem par Federālo rezervju procentu likmēm.

Tirdzniecība no Federālo rezervju procentu likmēm - kas ir par pamatu procentu likmju izmaiņām?

Viens no vissvarīgākajiem Federālo rezervju uzdevumiem ir noturēt stabilu inflāciju 2% līmenī. Inflācija ir attiecināma uz preču un pakalpojumu cenu kāpuma dinamiku. Lai gan ir daudz faktoru kurus FOMC ņem vērā, pieņemot lēmumu par izmaiņām procentu likmēs, inflācija tomēr ir viens no svarīgākajiem faktoriem.

Ja inflācija ir pārāk augsta, tad Federālās rezerves visticamāk meklēs iespējas paaugstināt procentu likmes starpbanku aizdevumu darījumiem. Tas samazina banku naudas apjomu aizdevumiem, attiecīgi ierobežojot patēriņa aizdevumu apjomus kā arī pieprasījumu pēc tiem.

Tas var sadārdzināt aizņēmuma kredītus patēriņam, liekot patērētājiem tērēt mazāk. Samazinoties pieprasījumam preču un pakalpojumu cenas attiecīgi sarūk.

Ja inflācija samazinās, tas ir rādītājs, ka patērētāju tēriņi samazinās. No Federālo rezervju skata punkta tā var būt problēma un novest pie ekonomiskās lejupslīdes. Šādā situācijā Federālās rezerves visticamāk, būtu spiestas pazemināt procentu likmes, lai stimulētu ekonomisko aktivitāti.

Zemākas procentu likmes nozīmē lētāku aizņemšanos gan patērētājiem, gan biznesam, kas atkal varētu atgriezt ekonomisko izaugsmi. Šo sakarību mēs varam novērot, aplūkojot Federālo rezervju piemēroto procentu likmju vēsturi, kas apskatīta nākamajā sadaļā!

Tirdzniecība no Federālo rezervju procentu likmēm - ko varam mācīties no vēsturē pieņemtiem lēmumiem par procentu likmēm?

Zemāk redzamajā grafikā par pārskata periodu no 2002. līdz 2019. gadam, parādīta korelācija starp Federālo rezervju procentu likmēm starpbanku aizdevumos (zilā līkne) un 10 gadu Valsts kases inflācijas indeksu (sarkanā līkne). Lai arī atbilstība nav pilnībā perfekta, abas līknes izceļ saikni starp inflāciju un procentu likmju politiku.

Federalo rezervju procentu likmes un vesturiskais grafiks

Avots: Federal Reserve Bank of St. Louis, dati iegūti 2019. gada 9. janvārī. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju

Augstāk redzamajā grafikā ir skaidri saskatāma vēsturiskā Federālo rezervju procentu likmju politikas un inflācijas korelācija. Tāpat varam redzēt strauju procentu likmju samazinājumu no 5% 2007. gadā līdz tuvu 0% 2009. gadā. Tas ir Federālo rezervju atbildes solis uz 2008. gada finanšu krīzi, lai stimulētu ekonomisko un patēriņa aktivitātes līmeni.

Kopš 2016. gada inflācija un procentu likmes ir mainījušās, padarot turpmāko desmit gadu periodu par ļoti interesantu laiku dalībai finanšu tirgos. Laika posmā no 2016. līdz 2019. gadam ir bijuši vairāki lēmumi par Federālo rezervju procentu likmju celšanu (par ko liecina pieaugošā zilā līkne), kā arī lēmumi par to samazināšanu 2019. gadā (zilās līknes kritums), kā redzams grafikā zemāk:

Federalo rezervju likmju grafiks

Avots: Federal Reserve Bank of St. Louis, dati iegūti 2019. gada 9. janvārī. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju

Kad esam izpratuši teorētiskos aspektus attiecībā uz Federālo rezervju lēmumu pieņemšanu un procentu likmēm, Jums var rasties jautājums: "kā treideri šo informāciju izmanto praksē, atverot tirdzniecības darījumus?" Pamatā mēs varam runāt par cenas kustības novērošanu grafikā, kas pamatota Federālo rezervju lēmumā.

Lai skatītu cenu izmaiņas un grafikus tiešsaistē, varat bez maksas lejupielādēt tirdzniecības platformu MetaTrader 5, kuru nodrošina Admiral Markets. Tas noteikti izrādīsies noderīgi, apskatot praktiskos tirdzniecības piemērus un stratēģijas turpmākās šī raķsta sadaļās.

Lai lejupielādētu platformu bez maksas, vienkārši konklikšķiniet uz zemāk redzamā banera.

Federalo rezervju likmju tirdznieciba MT5

Tirdzniecība no Federālo rezervju procentu likmēm - kā procentu likmju lēmumi ietekmē cenu kustību tirgū?

Procentu likmes var veicināt gan kapitāla aizplūšanu, gan tā piesaisti uz attiecīgo valsti. Teorētiski, ja valsts pazemina procentu likmes, tā zaudē savu ietekmi attiecībā pret citām valstīm. Šāda situācija var rasties, jo zemākas procentu likmes nozīmē zemākus procentu maksājumus no tādiem finanšu instrumentiem kā valsts obligācijas.

Ja valsts paaugstina procentu likmes fondu pārvaldnieki, investori un pensiju portfeļu pārvaldnieki varētu mēģināt pārvietot savu kapitālu uz valsti ar augstāku ienesīgumu no valstu kotētām obligācijām.

Ja Jums būtu iespēja pārvaldīt savus uzkrājumus un izvēlēties starp augstāku procentu likmi vai zemāku - kur Jūs ieguldītu savu kapitālu? Tagad iedomājaties, cik lielu naudas apjomu finanšu institūcijas pārceļ šādā veidā no valsts uz valsti, lai gūtu lielāku peļņu! Bet, kā jau mēs noskaidrojām iepriekš, tirgus ir mainīgs un reaģē, balstoties uz prognozēm un cerībām.

Ja investori jutīs, ka tuvā nākotnē konkrētā valsts cels vai attiecīgi pazeminās procentu likmes, tad kapitāls, visticamāk, tiks pārvietots vēl pirms oficiālā paziņojuma par procentu likmēm. Tāpēc, ilgtermiņā tirgojot, sekošana līdzi jaunumu un ekonomisko ziņu kalendāram var atmaksāties un būt ļoti noderīga.

Kad nonākam pie Federālo rezervju lēmuma par procentu likmēm un tā ietekmes uz ASV dolāru, lēmumu pieņemšana var izrādīties daudz sarežģītāka, vēl jo vairāk apzinoties ASV ekonomikas globālo nozīmi. Ja ASV ekonomiskā izaugsme saskarsies ar sarežģījumiem, tad gandrīz ar pilnu pārliecību var teikt, ka arī pasaules ekonomika stagnēs.

Tāpēc, ja Federālās rezerves nolemtu samazināt procentu likmes, lai stimulētu ekonomiku, investori visticamāk izvēlētos glabāt savu kapitālu ASV dolāros, ņemot vērā ka tā ir pasaules rezervju valūta un tiek uzskatīta par vienu no drošākajām un stabilākajām pasaules valūtām.

Tad kas būtu labākais veids, lai veiktu tirdzniecību pamatojoties uz Federālo rezervju procentu likmju lēmumu? Apskatīsim tuvāk!

Tirdzniecība no Federālo rezervju procentu likmēm - kā tirgot?

Viens no veidiem, kā treideris var tirgot un nopelnīt no Federālo rezervju procentu likmju paaugstināšanas vai attiecīgas samazināšanas, ir ar volatilitātes palīdzību - jaunumu paziņošanas brīdī. Tirgi mēdz būt mierīgi, gatavojoties svarīgiem paziņojumiem, un kļūst svārstīgāki īsi pirms ziņu publiskošanas vai attiecīgi publiskošanas brīdī.

Protams, dažreiz gaidāmā tirgus reakcija nenotiks bet viena no veiksmīgas tirdzniecības panākumu atslēgām ir būt sagatavotam.

Pirms aplūkojam tirdzniecības iespējas ko sniedz Federālo rezervju procentu likmju paziņojumi, paskatīsimies, kā tirgus ir reaģējis vēsturiski. Lai gan pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju, vēsturiskie dati tomēr var dot ieskatu par principiem, kas var būt noderīgi, plānojot savus tirdzniecības darījumus.

2019. gada 30. oktobrī FOMC paziņoja par Federālo rezervju procentu likmju samazināšanu no 2% līdz 1,75%. Paziņojumam sekoja FOMC preses konference, kurā Federālo rezervju priekšsēdētājs paskaidroja lēmuma iemeslus. Apskatīsim ASV dolāra cenu kustību pirms ziņu publicēšanas, tās laikā un pēc tās.

Ja vēl neesat lejupielādējis BEZMAKSAS MetaTrader platformu, ko piedāvā Admiral Markets, tad izdariet to tagad, lai apskatītu visus iepriekš minētos piemērus mūsu tiešsaistes platformā. Noklikšķiniet šeit, lai sāktu lejupielādi.

Tirdzniecība no Federālo rezervju procentu likmēm un dolāra indeks

ASV dolāra indeks mēra ASV dolāra vērtību attiecībā pret ārvalstu valūtu grozu un to var apskatīt un tirgot MetaTrader tirdzniecības platformā, kuru nodrošina Admiral Markets. Zemāk redzamais cenu grafiks atspoguļo ASV dolāra indeksa vēsturisko cenu no 2008. gada jūlija līdz 2020. gada janvārim.

Dolāra indeksa grafiks un Federālo rezervju procentu likmes

Avots: Admiral Markets MetaTrader5, USDX, MN1, datu diapazons no 2008. gada 1. jūlija līdz 2020.gada 12. janvārim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju.

Lai apskatītu ASV dolāra indeksa grafiku jūs MetaTrader platformā, ko nodrošina Admiral Markets, sekojiet šiem soļiem:

 1. Atveriet savu MetaTrader tirdzniecības platformu;
 2. Atveriet "Tirgus Apskats" logu. Lai to izdarītu, dodieties uz galvenās izvēlnes sadaļu pašā augšā un nospiežiet uz sadaļas "Paradīt" un pēc tam izvēlieties "Tirgus Apskats". Lai to izdarītu automātiski nospiežat kombināciju Ctrl + M;
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz "Tirgus Apskats" loga un dodieties uz "Simboli";
 4. Meklējiet izvēlēto simbolu, piemēram, ASV dolāra indeks, kā parādīts zemāk attēlā:

Federlās rezerves un dolāra indeksa tirdzniecība uz procentu likmem

5. Pēc tam, kad nospiedīsiet uz "OK", izvēlētais instruments tiks pievienots Jūsu "Tirgus Apskats" logam.

6. No "Tirgus Apskats" loga jūs varēsiet izvēlēties ASV dolāra indeksa CFD fjūčeri. Pēc tam uzspiediet uz izvēlēto instrumentu un ievelciet to grafika sadaļā.

Plašāk par ASV dolāra indeksu un tā tirdzniecību varat uzzināt rakstā "Kā tirgot ASV dolāra indeksu". Vai zinājāt, ka varat bez riska tirgot jebkuru no mūsu platformā pieejamiem instrumentiem, atverot BEZMAKSAS demo tirdzniecības kontu?

Lai atvērtu demo tirdzniecības kontu jau šodien, vienkārši noklikšķiniet uz zemāk redzamā banera:

Demo konta atveršana tirdzniecībai ar Federālo rezervju procentu likmēmTagad apskatīsim ASV dolāra indeksa cenas kustību, 2019. gada 30. oktobrī – dienā kad FOMC samazināja procentu likmes.

Dolāra grafiks pēc Federālo rezervju lēmuma par procentu likmēm

Avots: Admiral Markets MetaTrader 5, USDX, H1, datu diapazons no 2019. gada 24. oktobra līdz 2019. gada 1. novembrim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju

Ar dzelteno krāsu izceltā svece grafikā parāda ASV dolāra indeksa cenas kustības diapazonu laikā, kad FOMC paziņoja par procentu likmju samazināšanu. Grafikā ir redzams, ka konkrētā svece ir lielāka par visām iepriekšējām.

Volatilitātes pieaugums ir skaidri saskatāms arī ATR indikatorā kā pieaugošā zaļā līkne grafika apakšā un lieliski kalpo kā volatilitātes mērinstruments.

Dienā pirms FOMC lēmuma par procentu likmju samazināšanu, ATR indikators neuzrādīja vērā ņemamas svārstības, kas atspoguļojas arī cenas kustībā. Kā no šī, treideri varētu gūt peļņu? Zemāk apskatīsim dažas no iespējām:

 1. Nosakiet iespējamo cenas kustības diapazonu pirms FOMC lēmuma un veiciet tirdzniecību, pamatojoties uz cenas izlaušanos.
 2. Nosakiet iespējamo cenas kustības diapazonu pirms FOMC lēmuma un veiciet tirdzniecību, pamatojoties uz viltus cenas izlaušanos.
 3. Sagaidiet cenas kustības, tirgus signālu un turpiniet tirgot pēc signāla.

Apskatīsim, kā veikt tirdzniecību, pamatojoties uz cenas kustību tirgū!

Tirdzniecība no Federālo rezervju procentu likmēm - cenas kustības signāla stratēģija

Tirdzniecības pieeja, kas balstīta cenas kustības modelī, var palīdzēt treideriem noteikt cenas kustības virziena maiņu. Tomēr ir arī citas pieejas par kurām variet uzzināt šeit: "Labākās Forex stratēģijas"

Lai noteiktu cenas kustību tirgū, plaši tiek izmantots sveču "engulfing" fugūras modelis. Tas paredz divus potenciālos virzienus jeb sveču figūru kombinācijas, signalizējot attiecīgi par augošu vai krītošu cenu tirgū.

Pēc Federālo rezervju procentu likmju samazināšanas 2019. gada 30. oktobrī, ASV dolāra indeksa H1 grafiks veidoja krītošu sveces "engulfing" figūru kombināciju, kas ir izcelta ar dzeltenu marķieri, zemāk redzamajā grafikā.

Dolāra grafiks pēc Federālo rezervju lēmuma par procentu likmēm

Avots: Admiral Markets MetaTrader 5, USDX, H1, datu diapazons no 2019. gada 24. oktobra līdz 2019. gada 1. novembrim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju

Krītošas cenas "engulfing" figūra, kas redzama augstāk redzamajā grafikā, ir balstīta uz divām svecēm. Otrā svece ir svarīgāka, jo aizpilda iepriekšējās sveces diapazonu. Šajā grafikā varam novērot divas tendences cenas kustībā:

1) Sākotnēji ir redzams, ka pirkšanas darījumi dominē un pircēji virza cenu augšup, pārsniedzot iepriekšējās sveces maksimālo cenu. 2) Tās pašas sveces ietvarā ir vērojama pretēja tendence vēlāk, kur pārdošanas darījumi sāk pārņemt tirgu un cena tiek virzīta zemāk, līdz sasniedz iepriekšējās sveces minimumu un noslēdzas zem tā.

Šī situācija atspoguļo būtisku maiņu cenas kustībā, signalizējot par rūkošu tirgu.

Kritoša svece pēc procentu likmēm

Šis ir uzskatāms piemērs, kā izskatās krītoša sveču "engulfing" figūra.

Šī figūra treideriem dod iespēju noteikt, vai pārdošanas darījumi dominē tirgu. Apvienojumā ar Federālo rezervju lēmumu par procentu likmju samazināšanu, šī figūra dod papildu apstiprinājumu par cenas virzību tirgū.

Lai atvērtu tirdzniecības darījumu MetaTrader tirdzniecības platformā, kuru nodrošina Admiral Markets, rīkojieties sekojoši:

 1. Atveriet grafiku, kurā vēlaties tirgot.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafika.
 3. Izvēlieties sadaļu "Tirdzniecība."
 4. Izvēliets sadaļu "Jauns Orderis" vai nospiediet uz klaviatūras taustiņu F9.
 5. Tiks atvērta tirdzniecības biļete kurā ievadīsiet darijuma izpildes cenu, "Stop Loss" un "Take Profi" līmeņus, kā arī izvēlēsieties darījuma apjomu.

Darījuma atvēršana no Federālo rezervju procentu likmēm

Augstāk redzamajā piemērā ir redzams ASV dolāra indeksa grafiks un tirdzniecības biļete no Meta Trader 5 tirdzniecības platformas, ko nodrošina Admiral Markets.

Atruna: Finanšu instrumentu grafiki šajā rakstā ir paredzēti tikai informatīviem mērķiem un nav uzskatāmi par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot jebkuru no finanšu instrumentiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagātnes dati negarantē nākotnes veiktspēju

Lai uzzinātu vairāk par Admiral Markets piedāvātās MetaTrader platformas sniegtām iespējām, noskatieties zemāk atrodamo video:

Tirdzniecība no Federālo rezervju procentu likmēm - kādēļ izvēlēties Admiral Markets

Admiral markets piedāvā:

 1. Piekļuvi tirgum 24 stundas dienā - piecas dienas nedēļā.
 2. Tirgot ar vispāratzītu no uzraugošo institūciju puses regulētu brokeri, kas licencēts Apvienotajā Karalistē un ir regulēts ,no Lielbritānijas finanšu uzraudzības (FCA) institūcijas puses.
 3. Piekļuvi drošākajām un ātrākajām MetaTrader tirdzniecības platformām - Tev ērtā ierīcē.
 4. Ciešus spredus un augstu likviditāti
 5. Bezmaksas piekļuvi Admiral Markets MetaTrader Supreme Edition un uzlabotiem tirdzniecības rīkiem
 6. Plašāko finanšu instrumentu klāstu tirgojot ar Forex, akciju, indeksu, preču CFD u.c.
 7. Priekšrocības no aizsardzības pret negatīvu bilanci Jūsu sirdsmieram.

Ja jūties gatavs uzsākt tirdzniecību vai arī šis raksts Tev ir devis atbildes uz interesējošiem jautājumiem, ņem vērā, ka Admiral Markets nodrošina iespēju tirgoties ar Forex, CFD un vairāk kā 80 valūtas pāriem, nodrošinot BEZMAKSAS piekļuvi jaunākajām tirgus ziņām un tehniskās analīzes instrumentiem.

Noklikšķini uz zemāk redzamā banera, lai atvērtu tiešsaistes kontu jau šodien!

Konta izveide tirdzniecībai ar Federālo rezervju likmēm

Cita noderīga informācija tavai izaugsmei

Par Admiral Markets

Admiral Markets ir vairākkārtējs balvu ieguvējs, globāli regulēts Forex un CFD brokeris, kas piedāvā tirdzniecību ar vairāk kā 8000 finanšu instrumentiem izmantojot pasaulē populārākās tirdzniecības platformas MetaTrader 4 un MetaTrader 5. Sāc tirgot jau šodien!

Atruna: Sniegtie dati satur papildu informāciju attiecībā uz analīzi, prognozēm vai citiem datiem vai informāciju (turpmāk "analīzi"), kas publiskota Admiral Markets mājaslapā. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, lūdzu, ņemiet vērā, ka:

 1. Analītika publicēta tikai informatīviem mērķiem un nav uzskatāma par personīgu piedāvājumu, ieteikumu vai aicinājumu pirkt vai pārdot kādu no finanšu instrumentiem.
 2. Jebkuru investīciju lēmumu klients veic pats. Admiral Markets nav uzskatāms par atbildīgu jebkuru zaudējumu gadījumā, neskatoties uz to, vai lēmums ir vai nav balstīts uz analītiku.
 3. Jebkuru šādu analītiku sagatavo neatkarīgs analītiķis (turpmāk "Autors"), balstoties uz personīgo viedokli.
 4. Lai nodrošinātu klienta interešu aizstāvību, Admiral Markets apstiprinājusi attiecīgas iekšējās procedūras, lai novērstu un pārvaldītu interešu konfliktus.
 5. Lai nodrošinātu analītikas avotu uzticamību, tiek izmantoti visi iespējamie saprātīgie līdzekļi, lai nodrošinātu, ka visi analītikas avoti ir uzticami un visa informācija ir pilnīga, Admiral Markets negarantē šādas analītikas pareizību vai pilnību. Jebkuri minētie skaitļi, saistīti ar pagātnes rezultātiem, un nav attiecināmi uz nākotnes rezultātiem.
 6. Analītikas rezultāti nav uztverami kā garantija no Admiral Markets puses, ka klientam būtu jāgūst peļņa no šīm stratēģijām vai ar tām saistītie zaudējumi būtu ierobežoti.
 7. Jebkurš vēsturisks sniegums, kas norādīts šajā publikācijā, nav uzskatāms kā garantija no Admiral Markets puses jebkādam nākotnes cenu kustībām tirgū. Finanšu instrumenta vērtība var gan pieaugt, gan sarukt un šīs vērtības saglabāšana netiek garantēta.
 8. Analītikā iekļautās prognozes var tikt pakļautas papildus maksai, nodokļiem vai citām izmaksām, atkarībā no publikācijas. Admiral Markets sniegto pakalpojumu izcenojumi ir publiski pieejami Admiral Markets mājaslapā.

Finanšu instrumenti, kuru tirdzniecībā tiek izmantots kredītplecs (tajā skaitā cenu starpības līgumi) ir spekulatīvas dabas un var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties ar neatkarīgu finanšu padomnieku, lai pārliecinātos, ka izprotat saistītos riskus!